Venlo – Excelsior 1:0 (kon.) | Den Haag – Heerenveen 2:3 (kon.) | Eindhoven – Breda 2:0 (kon.)
Willem II – Graafschap 3:2 (kon.)
VVV Venlo
1:0 (1:0)
SBV Excelsior
Sobota 09.03.2019, 18:30 • Seacon Stadion De Koel • Nizozemská Eredivisie • 25. kolo

Jonathan Opoku se v tomto zápase dokázal prosadit jako jediný, a tak vyhrává domácí celek tento zápas těsně 1:0. Aktivnější na míči byli hosté, ale střeleckou převahu měli domácí. (20:30:52)

90+7

90+6
    Nyní už se hraje výrazně přesčas.

90+5
    Domácí vhazují na své polovině.

90+4
    Ani jeden celek se nikam nežene, v poklidném tempu se zápas dohrává.

90+1
    Lars Unnerstall rozehrává od své branky, založil útočnou akci, kterou jeho spoluhráči ovšem nezakončili.

90+1
    Pět minut se bude nastavovat.

90
    Žlutou kartu dostává Elías Már Ómarsson (SBV Excelsior).

90
    Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Jonathan Opoku, přichází Jay-Roy Jornell Grot.

89
    Domácí Jonathan Opoku se z ničeho nic dostal do šance, ale minul branku.

88
    Excelsior se propracoval do střelecké pozice, Ryan Koolwijk pálil nepřesně.

87
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Lorenzo Burnet, přichází Mikael Anderson.

85
    Nyní se hra dostala na polovinu hrací plochy, Jonathan Opoku se zkoušel do střelecké pozice, ale minul.

83
    Venlo hraje aktivně, snaží se přidat další branku, Excelsior nyní zodpovědně brání.

82
    Elías Már Ómarsson se dostal do výborné střelecké pozice, obránce jej nedokázal odstavit od míče, a tak ránou na vzdálenější tyč o malý kousek minul branku.

80
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.

77
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Ali Messaoud, přichází Denis Mahmudov.

77
    Evert Linthorst pálil z velké dálky, jeho rána končí mimo.

76
    Venlo hraje aktivně, snaží se vstřelit další branku a definitivně rozhodnout tento zápas. Excelsior se zatím dobře brání.

74
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Mounir El Hamdaoui, přichází Elías Már Ómarsson.

72
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Peter van Ooijen, přichází Evert Linthorst.

71
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí brankář vykopává od své branky.

70
    Lars Unnerstall rozehrává od své branky, sledujeme poněkud nudnější pasáž hry. Na výraznější šance čekáme.

67
    Jerdy Schouten byl volný před brankou, ale míč se k němu nedostal.

65
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se spíše na polovině hrací plochy.

63
    Žlutou kartu dostává Danny Post (VVV Venlo).

62
    Lars Unnerstall vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.

60
    Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, domácí celek vede o jednu branku.

59
    Jeffry Fortes fauloval, rozehrávat budou domácí fotbalisté na útočné polovině.

57
    Žlutou kartu dostává Christian Kum (VVV Venlo).

55
    Žlutou kartu dostává Lorenzo Burnet (SBV Excelsior).

53
    Rozehrávají domácí fotbalisté na útočné polovině. Centr se snesl před branku, a pak následná hlavička Mlapy končí ve středu branky.

53
    Žlutou kartu dostává Jurgen Mattheij (SBV Excelsior).

51
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, převahu ale mají hostující fotbalisté. Ti na gólovou šanci čekají.

50
    Lars Unnerstall odkopává míč od své branky.

49
    Ali Messaoud dobře vypálil, jeho projektil vyrazil domácí brankář na rohový kop.

48
    Sledujeme klidný úvod druhého poločasu, míč mají v držení hostující fotbalisté.

46
    Zdá se, že ani jeden celek neudělal změnu v sestavě.

46

Jonathan Opoku je zatím jediným střelcem tohoto zápasu, jeho gól znamená, že po prvním poločase vede domácí Venlo 1:0. Mnoho dalších výraznějších šancí jsme neviděli.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+2
    Žlutou kartu dostává Ali Messaoud (SBV Excelsior).
    45+2. Jonathan OPOKU - 1:0

45+2
    Venlo právě vstřelilo branku!
    V závěru poločasu se prosazuje domácí celek. Centr z volného kopu se snesl přesně před branku, kde byl JONATHAN OPOKU. Vyskočil a trefil míč přesně do brány.

45+1
    Jedna minuta se bude nastavovat.

45
    Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, domácí rozehrávají rohový kop. Jeden z hráčů byl volný u tyčky, ale nezakončil.

43
    Ryan Koolwijk čekal ve vápně na centr spoluhráče, ten byl hodně nepovedený.

43
    Následný roh byl zblokovaný.

42
    Peniel Mlapa po dobrém centru spoluhráče pálil z první, jeho rána končí mimo branku, ale byla tečovaná.

40
    Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu a balon získává domácí tým, který vhazuje na útočné polovině.

39
    Jerdy Schouten vedl bleskovou protiakci, ale ke střele se SBV nedostalo.

38
    Danny Post nacentroval míč před branku, ale tam byla kromě domácí skupiny hráčů také ta hostující bránící, která balon získala.

37
    Ali Messaoud pálil z velké dálky, jeho rána končí mimo branku. Rozehrávat tak bude v poklidu domácí brankář.

36
    Domácí obrana dokázala před brankou vybojovat míč, jenže pokus o rychlý brejk skončil na polovině hrací plochy.

35
    Mnoho fotbalové krásy k vidění rozhodně není, sledujeme velkou fotbalovou bitvu, které dominuje taktika.

32
    Excelsior se usadil na útočné polovině, Marcus Edwards zkoušel uvolnit spoluhráče, ale domácí obrana si dokázala poradit.

30
    Půlhodina hry je pryč, v tomto zápase sice šance registrujeme, ale zatím jsou gólmani výborní.

29
    Ralf Seuntjens nedokázal nacentrovat dobře před branku, balon končí mimo hrací plochu. Alessandro Damen bude vykopávat.

29
    Rohový kop pro domácí fotbalisty. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

25
    Domácí celek se nyní stabilněji usadil na útočné polovině, ke střele se dostal jeden z hráčů. Alessandro Damen vyrazil na rohový kop.

23
    Rychlé přenesení hry bylo ze strany domácích hodně nepřesné, a tak míč končí u brankáře Damena.

22
    Thomas Oude Kotte vedl bleskovou protiakci Excelsioru, ale vypálit přes dobře vracející se domácí hráče nedokázal.

21
    Christian Kum zakončoval ze střední vzdálenosti. Jeho rána končí mimo branku.

20
    Oba celky zatím jednou vystřelily na branku. Že by to byly nějaké dobré rány, to se napsat nedá.

19
    Ani jeden celek se nikam nežene, hraje se zejména na polovině hrací plochy.

17
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

15
    Domácí brankář se rozhodl pro dlouhou rozehrávku, míč vykopl až na polovinu hrací plochy.

14
    Peter van Ooijen byl před brankou soupeře příliš aktivní, píská se útočný faul. Alessandro Damen vykopává od své branky.

13
    Souboje o míč se odehrávají na polovině hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry.

12
    Lorenzo Burnet hrál nyní hodně aktivně, ale ke střele se nedostal. Hrát tak mohou domácí.

10
    Marcus Edwards velmi dobře po přihrávce spoluhráče zakončoval. Jeho ránu vyrazil skvěle domácí brankář na rohový kop.

9
    Christian Kum vhazuje na své polovině a vrací míč brankáři, ten následně rozehrává.

8
    Mnoho šancí v úvodu tohoto zápasu k vidění není, hraje se spíše na polovině hrací plochy. Domácí mají častěji míč v držení.

6
    Hostující celek se nyní dostal na útočnou polovinu, kde si pomohl nedovoleně. Míč pro domácí.

5
    Danny Post to zkoušel individuálně, jeho akci zastavila obrana. Následný domácí centr byl nepřesný.

3
    Jurgen Mattheij odehrál míč z hrací plochy, domácí mají k dispozic rohový kop.

2
    Damian van Bruggen hraje na své polovině a zkoušel dlouhým pasem oslovit spoluhráče.

2
    Sledujeme poklidný úvod zápasu.

1
    Domácí celek hraje ve žlutém, hosté pak v červeném.

1

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

VVV Venlo je s bilancí 8-5-11 a 29 body v tabulce na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů však vyhrálo jediný. Poradilo si s Willem II 2:1. Nestačilo na Ajax 0:6, Alkmaar 0:3, Heracles 0:1 a Groningen 2:3. Venlo má v poslední době problémy se stříleném branek.

SBV Excelsior odehrál 24 zápasů s bilancí 7-5-12 a získal 26 bodů. V tabulce je na čtrnácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Feyenoordem 2:1 a Emmenem 2:1. Nestačil na Sittard 1:4 a na PSV 0:2. Remizoval s Utrechtem 0.0.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky nizozemského fotbalu. V tomto zápase Eredivisie proti sobě nastoupí VVV Venlo a SBV Excelsior.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.