Bayern – Wolfsburg 6:0 (kon.) | Dortmund – Stuttgart 3:1 (kon.) | Freiburg – Hertha 2:1 (kon.)
RB Lipsko – Augsburg 0:0 (kon.) | Mohuč – Mönchengladbach 0:1 (kon.)
RB Lipsko
0:0 (0:0)
FC Augsburg
Sobota 09.03.2019, 15:30 • Red Bull Arena (Leipzig) • Německá Bundesliga • 25. kolo

Domácí celek byl v tomto zápase aktivnější opticky, na střely na branku 3:3. Lipsko ze svého tlaku branku vytěžit nedokázalo, a tak tento duel končí bezbrankovou remízou. Což je velký zisk pro hosty, domácí spokojení nejsou. (17:22:57)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 8:1. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 13:9.

90+3

90+2
    Domácí se tlačí do zakončení, hosté odolávají.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Hostující brankář s rozehrávkou rozhodně nepospíchá.

89
    Péter Gulácsi odkopává od své branky.

88
    Péter Gulácsi bude po nepřesné střely Richtera rozehrávat od své branky. Dostáváme se do finální fáze poločasu.

86
    Jonathan Schmid v osobním souboji fauloval Marcela Halstenberga.

85
    Domácím se krátí čas na možnost vyhrát tento zápas, prakticky nyní hosty nepouští k míči.

83
    Marcel Sabitzer dostal skvělou přihrávku, hostující bek jeho ránu zblokoval na roh. Obrovská šance domácích.

82
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky, střely na branku jsou v tomto zápase vyrovnané. Oba týmy vypálily třikrát.

81
    Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Konrad Laimer, přichází Jean-Kévin Augustin.

80
    Konrad Laimer ze střední vzdálenosti vypálil, jeho rána končí ve středu branky, kde byl pozorný Gregor Kobel.

79
    Centr se snesl před branku, Marco Richter jej ale dokázal poměrně snadno odvrátit.

78
    Rohový kop nyní rozehrává hostující celek. Což fanoušci Lipska oceňují hlasitým pískotem.

Dnešní utkání sleduje 38.590 diváků.

77
    Gregor Kobel kryje míč po střele Emila Forsberga.

76
    Lukas Klostermann byl v dobré střelecké pozici, jeho ránu zblokoval jeden z hostujících beků.