Alavés – Eibar 1:1 (kon.) | Atlético – Leganés 1:0 (kon.) | Barcelona – Rayo Vallecano 3:1 (kon.)
Getafe – Huesca 2:1 (kon.)
Deportivo Alavés
1:1 (0:0)
SD Eibar
Sobota 09.03.2019, 13:00 • Mendizorroza stadium, Vitoria-Gasteiz • Španělská LaLiga • 27. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:52:29)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 10:12. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 10:18.

Je konec. Dnešní zápas skončil remízou 1:1, ale rozhodně nenudil. V prvním poločase branka sice nepadla, ale k vidění bylo pár solidních šancí. V 58. minutě jsme se už branky dočkali, kterou vstřelil Inuj. Následně se ovšem Eibar dostal do obrovského tlaku v 71. minutě srovnal Cardona. Konec utkání ovládal spíše hostující celek, ale nevypracoval si už nic velkého.

90+2

90+1
    Centr domácího hráče Inuje z pravé strany letěl pouze do zámezí a následuje tak odkop od hostující svatyně.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

88
    Domácí se už soustředí především na obrannou fázi a opět se tak hostující hráč nedostal do zakončení.

87
    Čistá práce hostujícího obránce, který za žádnou cenu přes sebe nepustil Inuje a následuje odkop od hostující svatyně.

86
    Eibar opět utahuje smyčky a následně to byl Charles, který se snažil zakončit hlavou, ovšem rovněž minul domácí bránu.

85
    Kdyby tohle Eibaru vyšlo tak je z toho parádní gól, jelikož centr z pravé strany skončil na hlavě Marca Cardony, který hledal Orellanu, ale toho k balónu nepustil domácí obránce.

84
    Fabián Orellana dnes hraje fantastický zápas, ale nynější přihrávka na pravou stranu se mu nepodařila.

83
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Jony, přichází Burgui.
    82. Pinova střela skončila vedle.

82
    Tomás Pina se dostal k odraženému míči a vypálil z dvaceti metrů, ovšem jeho pokus letěl pouze vedle pravé tyče!

82
    Marc Cardona se nyní ocitl v ofsajdové pasti a nemohl tak pokračovat ve svém útoku.

81
    Deportivo sice poslalo nákop do vápna, ale zakončení domácího hráče nebylo úspěšné.

80
    Deset minut před koncem základní hrací doby se hosté dopustili faulu ve středu hrací plochy a u míče tak bude Alavés.