Písek – Králův Dvůr 1:3 (kon.) | Vyšehrad – Domažlice 1:0 (kon.) | Převýšov – Dobrovice 2:1 (kon.)
Litoměřicko – Zápy 1:0 (kon.) | Živanice – Vltavín 0:2 (kon.) | Ústí n/O – Olympia Radotín 0:0 (odl.)
FC Slavoj Vyšehrad
1:0 (0:0)
TJ Jiskra Domažlice
Sobota 09.03.2019, 10:15 • Stadion Evžena Rošického, Praha • Česká fotbalová liga • 18. kolo

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (12:49:36)

Dnešní zápas je u konce. Vyšehrad nakonec vyválčil 3 body a přeskakuje tak Domažlice a dostává se na 2. místo. Vyšehrad měl lehce navrch, přesto nebyl k vidění příliš pohledný zápas.

První větší šanci utkání měl v 7. minutě Filip Drobílek, kdy po dobré finální přihrávce a zaváhání Brycha měl nadějnou střeleckou pozici. Domažlický gólman byl ale tentokrát úspěšnější. Mnohem více práce měl Brych se střelou Denisa Laňky v 45. minutě, kdy si domácí hráč obešel dva hráče a s falší poslal míč do vzdálenější šibenice. I tuhle střelu ale dokázal Brych vyrazit mimo tři tyče.

Do druhého poločasu se tak šlo za bezbrankového času. Ve 48. minutě využil obrovské chybí hostujících hráčů Brejcha. Do zbytek utkání si ještě několik domácích hráčů připsalo několik šancí, žádnou z nich už ale Brych za svá záda nepustil.

90+2

90+1
    Vyšehrad už pouze hraje o čas. Nikdo proto ani nešel do vápna centrovat. Teď se navíc po faulu na zemi válí Vejvar a nevypadá to, že by jen tak měl vstát.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Rys, přichází Madej.

90
    I tentokrát chybělo domácím štěstím trochu toho štěstí k zakončení. Vyšehrad bude po sražená přihrávce aspoň zahrávat roh.

89
    Pavel Čapek chtěl najít Vejvara patičkou, ta ale nebyla dostatečně razantní a jeden z hostujících obránců ji tak vystihl.

89
    Domažlický útok ukončuje faul na Otáhala. Jiskra teď musí všechno vsadit na jednu kartu.

Dnešní utkání sleduje 182 diváků.

87
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází D. Čapek, přichází Krejdl.

86
    Tvrdý zákrok na jednoho z vyšehradských obránců na domácí polovině. Šemící s rozehrávkou vůbec nepospíchají.

85
    Tak to bylo něco! Daniel Kozel ihned po svém vystřídání dostal velmi dobrý pas za obranu, běžel sám na Brycha. Nakonec si ale míč ukopl a dal tak domažlickému gólmanovi příležitost míč odkopnout daleko na tribunu.

82
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Drobílek, přichází Kozel.

82
    Střela na hostující branku z velké vzdálenosti skončila vysoko nad.

81
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Mlynařík, přichází Brabec.

81
    Matas zasáhl svého soupeře loktem do obličeje, za což uviděl zaslouženou žlutou kartu.

80
    Drobílek v soupeřově vápně chtěl najít jednoho ze svých spoluhráčů. Místo toho ale odevzdal míč soupeřům.