San Jose – St. Louis | 3:2 (po pr.) | | | Boston – Ottawa | 3:2 (kon.) | | | Tampa – Detroit | 3:2 (kon.) |
NY Islanders – Philadelphia | 2:5 (kon.) | | | NY Rangers – New Jersey | 4:2 (kon.) | | | Columbus – Pittsburgh | 4:1 (kon.) |
Edmonton – Toronto | 2:3 (kon.) | | | Arizona – Los Angeles | 4:2 (kon.) | | | Nashville – Carolina | 3:5 (kon.) |
Dallas – Chicago | 1:2 (kon.) | | | Vancouver – Vegas | 2:6 (kon.) | | | Florida – Detroit | 6:1 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 3:5 (kon.) |
Barys – N.Novgorod | 3:2 (kon.) |
Banská Bystrica – Detva | 2:4 (kon.) | | | Zvolen – MAC Budapešť | 3:2 (3:2 po s.n.) |
SK Karviná – Krnov | 6:1 (kon.) | | | Kobra Praha B – Žižkov Praha | 4:5 (kon.) | | | SHKM Hodonín – Uh.Ostroh | 6:7 (1:2 po s.n.) |
Čáslav – Černošice | 3:2 (po pr.) | | | Náchod – Nový Bydžov | 11:5 (kon.) | | | Chrudim – Česká Třebová | 3:0 (kon.) |
Chotěboř – Moravská Třebová | 1:5 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Veselí nLuž. | 0:5 (kont.) | | | HC Vajgar – Strakonice | 3:2 (kon.) |
Jaroměř – Nová Paka | 6:2 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Boskovice | 4:0 (kon.) | | | Lomnice n/P – Frýdlant | 8:4 (kon.) |
Wolves Č. Těšín – Studénka | 4:1 (kon.) |
Znojmo – Mladi Jesenice | 1:2 (kon.) |
Světlá nS – Hlinsko | 5:6 (po pr.) |
HC Čápi – AHC Dynamo | 2:4 (kon.) | | | Marsy Klatovy – Tomahawk | 4:0 (kon.) | | | Tango Klatovy – HC Vizi | 2:6 (kon.) |
Poběžovice – HC 2009 Nýrsko | 4:4 (kon.) |
po s.n. (1:2)
SHKM Baník Hodonín
6:7
(2:2, 2:4, 2:0 - 0:0)
HOKEJ Uherský Ostroh
Josef Můčka
Branky a nahrávky:
10. Kuba (Polák, Lidák), 17. Sajdl (Směřička, Venclík), 33. Lidák (Crlík), 35. Peš (Kuba), 43. Kuba (Peš, Polák), 58. Kučera (Sajdl) – 5. Stránský (Rauš D.), 10. Flora Pavel, 22. Stránský (Galuška L., Flora Pavel), 24. Machálek (Zalubil J., Stuchlík), 28. Zalubil L. (Galuška V., Mika), 36. Stránský (Flora Pavel, Galuška L.), rozh. náj. Pavel
Rozhodčí: Coufal, Honza – Czubaj, Viskot
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Zdeněk Kučera (HOM)
0:1 Filip Stránský (UOS)
2. série:
0:1 Jakub Tomi (HOM)
0:2 Pavel Flora (UOS)
3. série:
1:2 Petr Peš (HOM)
1:2 David Rauš (UOS)
4. série:
1:2 Jakub Sajdl (HOM)
1:2 Vít Mika (UOS)
5. série:
1:2 Tom Polák (HOM)
SHKM Baník Hodonín:
Kotvan (Zollpriester) – Lidák, Tomi, Směřička, Veselský, Rýpar, Crlík, Rákoczy (A), Výmola, Polesný – Kuba, Peš (A), Polák – Venclík, Sajdl, Kučera (C) – Chalupa, Jajcay, Lindner – Novotný.
Trenér: Jan Prčík
Náhradníci:
Trenér:
HOKEJ Uherský Ostroh: Valúch (Lekeš) – Stuchlík, Maršálek, Vaněk, Andrýsek, Žabčík, Rauš D., Nevídal – Henrych, Zalubil, Beneš, Galuška V., Stránský, Rauš M., Machálek, Flora Petr, Mika, Galuška L., Flora Pavel.
Trenér: Alois Miklík
Náhradníci:
Trenér:
Trenér: Jan Prčík
Náhradníci:
Trenér:
HOKEJ Uherský Ostroh: Valúch (Lekeš) – Stuchlík, Maršálek, Vaněk, Andrýsek, Žabčík, Rauš D., Nevídal – Henrych, Zalubil, Beneš, Galuška V., Stránský, Rauš M., Machálek, Flora Petr, Mika, Galuška L., Flora Pavel.
Trenér: Alois Miklík
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Coufal, Honza – Czubaj, Viskot
Diváci:
Autorem vítězné branky je FLORA PAVEL.