Fürth – Dynamo Drážďany 0:0 (kon.)
SpVgg Greuther Fürth
0:0 (0:0)
SG Dynamo Drážďany
Čtvrtek 04.04.2019, 19:00 • Trolli Arena, Fürth • 2. německá Bundesliga • 25. kolo

Oba celky vyslaly na branku soupeře dvě střely. Gólmani neinkasovali, a tak se týmy rozchází s bezbrankovou remízou. (20:53:03)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:14.

90+3

90+3
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Mnoho šancí v posledních minutách k vidění není.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Nyní hraje aktivněji hostující celek, a tak se musí domácí bránit. Rána Burnice byla zblokovaná.

87
    Aosman pálil z dobré pozice po bleskové akci Dynama. Jeho rána končí nad.

87
    Dynamo rozehrávalo na útočné polovině, kde se ovšem prosadit nedokázalo. Směr hry se rychle otáčí a vede akci domácí Ernst.

86
    Žlutou kartu dostává Jaeckel (SpVgg Greuther Fürth).

85
    Atanga vedl akci domácích, když si už míč připravili na střelu, výborně zasáhla obrana Drážďan.

83
    Dynamo se pokoušelo o rychlou akci, ale na polovině hrací plochy o míč přišlo.

81
    Atik si v souboji s domácím Magyarem počínal nedovoleně. Žlutá karta z toho není, důrazné varování a domluvu od sudího už ano.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, hosté už všechny střídány využili, domácím jedno zbývá.

79
    Jeden z hráčů Drážďan pálil z dobré pozice před brankou, jeho rána se odrazila od brankové konstrukce.

78
    Sledujeme nyní klidnější pasáž hry. Domácí mají sice míč pod kontrolou, ale na výraznější šanci nyní čekají. Obrana Dynama v čele s brankářem hraje dobře.

76
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Green, přichází Jaeckel.

76
    Reese z dobré pozice vypálil, jeho ránu tak tak dokázal brankář Dynama vyrazit na rohový kop.