Česko – Jungadler Mannheim 6:0 (kon.)
Česko
6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
Jungadler Mannheim
Pondělí 11.03.2019, 17:00 • Realistic Arena, Karlovy Vary • Reprezentace do 16 let

Česká reprezentace drtivě poráží Jungadler Mannheim. Ve třetí třetině přidali branku ještě Kunst v jednapadesáté minutě a dvě minuty před koncem skóroval Měchura. Z prvního ze dvou přípravných utkání je to ode mne vše, děkuji, že jste sledovali tento onlajn a u dalších se budu těšit. Jakub Mahr (20:14:19)

59:30
    Posledních třicet sekund zápasu, tady se již nic nestane.

58:01
    Poslední dvě minuty zápasu.

57:50
    Česko právě vstřelilo branku!
    6:0! ADAM MĚCHURA sebral volný puk po střele Lukeše a zvednutou střelou jako šestý hráč svého týmu překonává Mcintyereho. Asistence: Petr Lukeš, Jan Kučera.

56:01
    Böhm vystřelil z úhlu, do brány však puk nedostal.

55:16
    Smolka tvrdě pálil od modré, puk ale skončil na betonu brankáře Mannheimu.

54:28
    Moravec to zkusil zleva, Mcintyereovu bránu ale vysoko přestřelil.

53:31
    Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Möbius – 2 min., hákování).

50:49
    Měchura poslal rychlý puk na bránu, brankář Mannheimu napoprvé kotouč zablokoval, STANISLAV KUNST se ale zmocnil puku a z předbrankového prostoru přehodil ležícího gólmana. Asistence: Adam Měchura, David Moravec.

49:53
    Čeští hokejisté po naskočení pátého hráče na led přesouvají hru před Mcintyereho.

47:53
    Mannheim se nahazováním puku snaží získat útočné pásmo, domácí se ale dobře brání.

46:02
    Vyloučení v týmu Česko (Měchura – 2 min., sekání).

45:50
    Češi se drží v útočném pásmu a kombinují.

44:48
    Ryšavý vyslal rychlý kotouč zprava od mantinelu, trefil však jen tyč.

44:25
    Herčík dostal puk do mezikruží a z otočky vypálil, Mcintyere ale zastavil puk betonem.

43:06
    Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Fleischer – 2 min., podrážení).

42:05
    Po krátkém působení Mannheimu v útočné třetině posílají domácí puk na zakázané uvolnění.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 17. Chrenka (Pinkas), 26. Herčík (Půček, Smolka), 29. Brada (Soukup, Kunst), 34. Lukeš (Chludil), 51. Kunst (Měchura, Moravec), 58. Měchura (Lukeš, Kučera)

Česko: Hamrla (Zlatnický) – Pinkas, Ticháček, Šindelek, Smolka, Fajmon, Moravec, Kunst, Böhm – Ryšavý, Soukup, Kučera, Chludil, Kos, Lukeš, Půček, Měchura, Herčík, Marha, Brada, Chrenka
    Jungadler Mannheim: Mcintyere (Ganz) – Schams, Pilu, Möbius, Stowasser, Krenzlin, Tuchel, Schauster – Elias, Kälble, Ramoser, Zbaranski, Sonnenwald, Calce, Keune, Haaser, Kasprzik, Hecht, Gorgenländer, Fleischer

Rozhodčí: Šindel – Malý, Sedlaček