Lyon – Ajax 2:2 (6:5 po pen.) | Barcelona – Hertha 3:0 (kon.)
FC Barcelona
3:0 (0:0)
Hertha BSC
Úterý 12.03.2019, 18:00 • Mini Estadi, Barcelona • UEFA Youth League • Osmifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:56:52)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 8:2. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 8:11.

Je konec. Barcelona dnes vyhrála na domácí půdě 3:0 a postupuje tak do čtvrtfinále. Barcelona si v prvním poločase vytvořila několik tutovek, ale ani Fati, či Kourouma nedokázali propálit brankáře Klatteho nebo zamířit mezi tři tyče. Ve 49. minutě uklidnil domácí Kourouma, který poslal domácí do vedení. Následně si hosté vypracovali pár šancí, ale v 80. minutě poslal katalánce do dvoubrankového vedení Marques Mendez a o čtyři minuty později přidal také druhou branku.

90+2

90+1
    Barcelona se sice dostala do zakončení, ale to skončilo jen nad bránou Herthy.

90
    Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.

89
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Jaime, přichází Rosanas.
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sanz, přichází González.

88
    Hertha se dostala do šance, ale zakončení uvnitř vápna letělo pouze nad bránu domácích.

86
    Barcelona bezpečně drží míč na svých kopačkách a nikam se nežene.
    84. Alejandro Marques Mendez - 3:0

84
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Nyní už je o postupu definitivně rozhodnuto! Opět to byla akce po levé straně, kdy míč táhl Medina, který následně poslal skvělou přihrávku na volného ALEJANDRA MARQUESE MENDEZE a ten přidává druhou branku. Asistence: Medina.

83
    Následně navíc přišel nepřesný nákop a u míče tak je Barcelona.

82
    Hertha sice ještě zkouší něco vymyslet ke konci zápasu, ale bude to mít hodně těžké.
    80. Alejandro Marques Mendez - 2:0

80
    Pravděpodobně je rozhodnuto, jelikož domácí jdou do dvoubrankového vedení! Po parádní rychlé akci po levé straně dával míč do vápna Mortimer a následně zakončil z bezprostřední blízkosti ALEJANDRO MARQUES MENDEZ. Asistence: Mortimer.

80
    Hertha se sice dostala po levé straně do vápna soupeře, ale tam míč odkopla obrana Barcelony do zámezí.

79
    Krebs uviděl kartu žluté barvy za svůj faul na polovině soupeře.
    78. Krebsova rána skončila na tyči.

78
    K následnému přímému kopu se postavil Krebs, ale jeho pokus jen orazítkoval levou tyč barcelonské branky!