Toronto – Chicago 4:5 (kon.) | Edmonton – New Jersey 3:6 (kon.) | Vancouver – NY Rangers 4:1 (kon.)

Toronto právě vstřelilo branku!
    Maple Leafs se dostávají jednu minutu a 31 vteřin před koncem třetí třetiny na dostřel! Zprava, z úhlu, na Deliu vyzrál JOHN TAVARES. 4:5! Asistence: Mitchell Marner.
    50:55 Morgan RIELLY - 3:5

50:55
    Využitá přesilovka Javorových listů, 3:5 z jejich pohledu! Od modré čáry se prosadil střelou bez přípravy MORGAN RIELLY. Jeho devatenáctý gól v sezoně 2018/2019! Asistence: Auston Matthews, Mitchell Marner.
    47:57 Auston MATTHEWS - 2:5

47:57
    Maple Leafs snižují na 2:5! Autorem gólu je AUSTON MATTHEWS, který si pomohl zpoza brány odrazem o levý beton Delii, jenž byl mimo svou pozici. Asistence: Andreas Johnsson, William Nylander.
    38:27 Andreas JOHNSSON - 1:5

38:27
    Polovina devětatřicáté minuty, 1:5! Střelecký pokus Riellyho z levé strany tečoval před Crawfordem ANDREAS JOHNSSON. Asistence Morgan Rielly, William Nylander.
    32:32 Alex DEBRINCAT - 0:5

32:32
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Po Perliniho přihrávce z úniku skóroval do pravého horního růžku ALEX DEBRINCAT. Sparks neměl šanci zasáhnout. 5:0 pro Černé jestřábi! Asistence: Brendan Perlini, Dylan Strome.
    18:46 Brandon SAAD - 0:4

18:46
    4:0 pro hostující celek! Bekhendem před bránou na Andersena vyzrál BRANDON SAAD. Pro amerického hokejistu třiadvacátý gól v letošní sezoně! Asistence: Dylan Sikura.
    17:13 Dominik KAHUN - 0:3

17:13
    Hawks přidávají třetí gól! Po zaváhání Tavarese se z následného přečíslení trefil DOMINIK KAHUN. Jeho dvanáctý gól v sezoně 2018/2019! Asistence: Patrick Kane, Arťom Anisimov.
    12:55 Brendan PERLINI - 0:2

12:55
    Černí jestřábi vedou na konci třinácté minuty o dva góly! Ze středu útočného pásma vystřelil pěkně k pravé tyči BRENDAN PERLINI. Dvanáctá trefa v letošní sezoně pro dvaadvacetiletého útočníka! Asistence: Dylan Strome, Erik Gustafsson.
    03:19 Duncan KEITH - 0:1

03:19
    Blackhawks ve čtvrté minutě otevírají skóre dnešního utkání! Z levé strany Andersena prostřelil, poměrně šťastně, DUNCAN KEITH. Pátý gól v této sezoně pro zkušeného obránce! Asistence: Brandon Saad, Brendan Perlini.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 39. A. Johnsson (Rielly, W. Nylander), 48. Matthews (A. Johnsson, W. Nylander), 51. Rielly (Matthews, Marner), 59. Tavares (Marner) – 4. Keith (Saad, Perlini), 13. Perlini (D. Strome, E. Gustafsson), 18. Kahun (P. Kane, Anisimov), 19. Saad (Sikura), 33. DeBrincat (Perlini, D. Strome)

Toronto Maple Leafs: Andersen (21. Sparks) – Rielly (A), Hainsey, Muzzin, N. Zajcev, Marinčin, Ožiganov – Moore, Tavares (A), Marner – A. Johnsson, Matthews, W. Nylander – Marleau (A), Kadri, Co. Brown – Ennis, F. Gauthier, Petan.
    Chicago Blackhawks: Crawford (41. Delia) – Keith (A), E. Gustafsson, Forsling, Seabrook (A), Dahlström, C. Murphy – Saad, J. Toews (C), Sikura – DeBrincat, D. Strome, Perlini – Kahun, Anisimov, P. Kane – Kunitz, Kämpf, Krüger.

Rozhodčí: Wes McCauley, Graham Skilliter – Scott Driscoll, Kory Nagy

Diváci: 19 342