Toronto – Chicago 4:5 (kon.) | Edmonton – New Jersey 3:6 (kon.) | Vancouver – NY Rangers 4:1 (kon.)
Vancouver Canucks
4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
New York Rangers
Čtvrtek 14.03.2019, 03:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

49:35
    Alexander Edler byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Rangers si zahrají přesilovou hru.

44:21
    Troy Stecher byl vykázán na trestnou lavici a Rangers si zahrají přesilovou hru pět na tři. Obrovská šance!

43:54
    Josh Leivo zbytečně fauloval a dostal dvě minuty za nedovolené bránění po faulu na Naměstnikova.

42:20
    Kevin Shattenkirk byl vyloučen na dvě minuty za hákování a domácí si zahrají další přesilovou hru.

37:56
    Jay Beagle a hostující Vladislav Naměstnikov se do sebe pustili a oba dva byli vyloučeni shodně za sekání.

37:03
    Tanner Pearson byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Rangers si zahrají první přesilovou hru.

29:45
    Brendan Lemieux těsně před gólem narazil do Antoinea Roussela a dostal pět minut za úder do oblasti hlavy a k tomu osobní trest do konce utkání. Trest odpyká Pavel Bučněvič. Komerční přestávka.

24:23
    Chris Kreider dostal pět minut za faul loktem plus osobní trest do konce utkání. Trest odpyká Pavel Bučněvič. Hodně zbytečný faul ze strany Rangers.

00:08
    Anthony DeAngelo byl vyloučen po osmi sekundách za vysokou hůl a Canucks si zahrají první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 27. Boeser (Leivo, Horvat), 30. Motte (Edler, Markström), 30. Motte (Roussel), 60. Virtanen (Pearson, Stecher) – 51. Bučněvič (Zibanejad, DeAngelo)

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler (A), Ch. Tanev (A), Brisebois, Stecher, Sautner, Biega – Leivo, Pettersson, Boeser – Roussel, Horvat (A), Virtanen – Pearson, Gaudette, Goldobin – M. Granlund, Beagle, Motte. Hlavní trenér: Travis Green.
    New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Shattenkirk, DeAngelo, Skjei, Br. Smith, M. Staal (A), Pionk – Naměstnikov, Zibanejad, Vesey – Kreider (A), R. Strome, Fast (A) – Lemieux, B. Howden, Bučněvič – Nieves, L. Andersson, Chytil. Hlavní trenér: David Quinn.

Rozhodčí: Ian Walsh, Ghislain Hebert. Čároví: Ryan Galloway, Kiel Murchison

Diváci: 18225