Smíšená štafeta jednotlivců, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) |
Tirreno Adriatico - 2. etapa | Víťaz: Julian Alaphilippe (Deceuninck–Quick-Step) (kon.) |
SuperG žen, Soldeu | Vítěz: V. Rebensburgová (GER) (kon.) | | | SuperG mužů, Soldeu | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Muži HS138, Trondheim | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Nathan Aspinall - Michael Smith | 2:7 (kon.) | | | James Wade - Mensur Suljović | 3:7 (kon.) |
Rob Cross - Raymond van Barneveld | 7:3 (kon.) | | | Gerwyn Price - Michael van Gerwen | 2:7 (kon.) |
Peter Wright - Daryl Gurney | 6:6 (kon.) |
konec
Finále SP - SuperG žen, Soldeu
Vítěz: V. Rebensburgová (GER)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí super G v sezoně 2018/19
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 350
2. Nicole Schmidhoferová (AUT) 303
3. Tina Weiratherová (LIE) 268
4. Viktoria Rebensburgová (GER) 257
5. Ragnhild Mowinckelová (NOR) 247
6. Tamara Tipplerová (AUT) 183
7. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 178
8. Federica Brignoneová (ITA) 165
9. Stephanie Venierová (AUT) 156
10. Jasmine Fluryová (SUI) 154
28. Ester Ledecká (CZE) 45
Konečné pořadí
1. Viktoria Rebensburgová (GER) 1:23,91
2. Tamara Tipplerová (AUT) +0,15
3. Federica Brignoneová (ITA) +0,34
4. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,44
4. Nicole Schmidhoferová (AUT) +0,44
6. Jasmine Fluryová (SUI) +0,52
7. Sofia Goggiaová (ITA) +0,56
8. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) +0,68
9. Nadia Fanchiniová (ITA) +0,82
10. Corinne Suterová (SUI) +0,85
11. Romane Miradoliová (FRA) +1,20
12. Joana Hählenová (SUI) +1,34
13. Stephanie Venierová (AUT) +1,42
14. Elena Curtoniová (ITA) +1,68
15. Wendy Holdenerová (SUI) +1,98
16. Francesca Marsagliová (ITA) +2,44
17. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +2,72
18. Hannah Sätherengová (NOR) +3,31
Ramona Siebenhoferová (AUT) DNF
Tina Weiratherová (LIE) DNF
Startovní listina
1. Tamara Tipplerová (AUT)
2. Romane Miradoliová (FRA)
3. Federica Brignoneová (ITA)
4. Nadia Fanchiniová (ITA)
5. Stephanie Venierová (AUT)
6. Wendy Holdenerová (SUI)
7. Tina Weiratherová (LIE)
8. Corinne Suterová (SUI)
9. Nicole Schmidhoferová (AUT)
10. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR)
11. Jasmine Fluryová (SUI)
12. Sofia Goggiaová (ITA)
13. Mikaela Shiffrinová (USA)
14. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
15. Viktoria Rebensburgová (GER)
16. Ramona Siebenhoferová (AUT)
17. Francesca Marsagliová (ITA)
18. Elena Curtoniová (ITA)
19. Joana Hählenová (SUI)
20. Hannah Sätherengová (NOR)
Průběžné pořadí disciplíny
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 300
2. Tina Weiratherová (LIE) 268
3. Nicole Schmidhoferová (AUT) 253
4. Ragnhild Mowinckelová (NOR) 247
5. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 178
28. Ester Ledecká (CZE) 45
Průběžné pořadí SP
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1954
2. Petra Vlhová (SVK) 1235
3. Wendy Holdenerová (SUI) 943
4. Nicole Schmidhoferová (AUT) 721
5. Federica Brignoneová (ITA) 704
50. Ester Ledecká (CZE) 129
87. Gabriela Capová (CZE) 33
120. Martina Dubovská (CZE) 8
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 350
2. Nicole Schmidhoferová (AUT) 303
3. Tina Weiratherová (LIE) 268
4. Viktoria Rebensburgová (GER) 257
5. Ragnhild Mowinckelová (NOR) 247
6. Tamara Tipplerová (AUT) 183
7. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 178
8. Federica Brignoneová (ITA) 165
9. Stephanie Venierová (AUT) 156
10. Jasmine Fluryová (SUI) 154
28. Ester Ledecká (CZE) 45
Konečné pořadí
1. Viktoria Rebensburgová (GER) 1:23,91
2. Tamara Tipplerová (AUT) +0,15
3. Federica Brignoneová (ITA) +0,34
4. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,44
4. Nicole Schmidhoferová (AUT) +0,44
6. Jasmine Fluryová (SUI) +0,52
7. Sofia Goggiaová (ITA) +0,56
8. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) +0,68
9. Nadia Fanchiniová (ITA) +0,82
10. Corinne Suterová (SUI) +0,85
11. Romane Miradoliová (FRA) +1,20
12. Joana Hählenová (SUI) +1,34
13. Stephanie Venierová (AUT) +1,42
14. Elena Curtoniová (ITA) +1,68
15. Wendy Holdenerová (SUI) +1,98
16. Francesca Marsagliová (ITA) +2,44
17. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +2,72
18. Hannah Sätherengová (NOR) +3,31
Ramona Siebenhoferová (AUT) DNF
Tina Weiratherová (LIE) DNF
Startovní listina
1. Tamara Tipplerová (AUT)
2. Romane Miradoliová (FRA)
3. Federica Brignoneová (ITA)
4. Nadia Fanchiniová (ITA)
5. Stephanie Venierová (AUT)
6. Wendy Holdenerová (SUI)
7. Tina Weiratherová (LIE)
8. Corinne Suterová (SUI)
9. Nicole Schmidhoferová (AUT)
10. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR)
11. Jasmine Fluryová (SUI)
12. Sofia Goggiaová (ITA)
13. Mikaela Shiffrinová (USA)
14. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
15. Viktoria Rebensburgová (GER)
16. Ramona Siebenhoferová (AUT)
17. Francesca Marsagliová (ITA)
18. Elena Curtoniová (ITA)
19. Joana Hählenová (SUI)
20. Hannah Sätherengová (NOR)
Průběžné pořadí disciplíny
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 300
2. Tina Weiratherová (LIE) 268
3. Nicole Schmidhoferová (AUT) 253
4. Ragnhild Mowinckelová (NOR) 247
5. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 178
28. Ester Ledecká (CZE) 45
Průběžné pořadí SP
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1954
2. Petra Vlhová (SVK) 1235
3. Wendy Holdenerová (SUI) 943
4. Nicole Schmidhoferová (AUT) 721
5. Federica Brignoneová (ITA) 704
50. Ester Ledecká (CZE) 129
87. Gabriela Capová (CZE) 33
120. Martina Dubovská (CZE) 8
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 350
2. Nicole Schmidhoferová (AUT) 303
3. Tina Weiratherová (LIE) 268
4. Viktoria Rebensburgová (GER) 257
5. Ragnhild Mowinckelová (NOR) 247
6. Tamara Tipplerová (AUT) 183
7. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 178
8. Federica Brignoneová (ITA) 165
9. Stephanie Venierová (AUT) 156
10. Jasmine Fluryová (SUI) 154
28. Ester Ledecká (CZE) 45
1. Viktoria Rebensburgová (GER) 1:23,91
2. Tamara Tipplerová (AUT) +0,15
3. Federica Brignoneová (ITA) +0,34
4. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,44
4. Nicole Schmidhoferová (AUT) +0,44
6. Jasmine Fluryová (SUI) +0,52
7. Sofia Goggiaová (ITA) +0,56
8. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) +0,68
9. Nadia Fanchiniová (ITA) +0,82
10. Corinne Suterová (SUI) +0,85
11. Romane Miradoliová (FRA) +1,20
12. Joana Hählenová (SUI) +1,34
13. Stephanie Venierová (AUT) +1,42
14. Elena Curtoniová (ITA) +1,68
15. Wendy Holdenerová (SUI) +1,98
16. Francesca Marsagliová (ITA) +2,44
17. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +2,72
18. Hannah Sätherengová (NOR) +3,31
Ramona Siebenhoferová (AUT) DNF
Tina Weiratherová (LIE) DNF
1. Tamara Tipplerová (AUT) 1:24,06
2. Federica Brignoneová (ITA) +0,19
3. Nicole Schmidhoferová (AUT) +0,29
4. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) +0,53
5. Nadia Fanchiniová (ITA) +0,67
1. Tamara Tipplerová (AUT)
2. Romane Miradoliová (FRA)
3. Federica Brignoneová (ITA)
4. Nadia Fanchiniová (ITA)
5. Stephanie Venierová (AUT)
6. Wendy Holdenerová (SUI)
7. Tina Weiratherová (LIE)
8. Corinne Suterová (SUI)
9. Nicole Schmidhoferová (AUT)
10. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR)
11. Jasmine Fluryová (SUI)
12. Sofia Goggiaová (ITA)
13. Mikaela Shiffrinová (USA)
14. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
15. Viktoria Rebensburgová (GER)
16. Ramona Siebenhoferová (AUT)
17. Francesca Marsagliová (ITA)
18. Elena Curtoniová (ITA)
19. Joana Hählenová (SUI)
20. Hannah Sätherengová (NOR)
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 300
2. Tina Weiratherová (LIE) 268
3. Nicole Schmidhoferová (AUT) 253
4. Ragnhild Mowinckelová (NOR) 247
5. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 178
28. Ester Ledecká (CZE) 45
Lake Louise – Mikaela Shiffrinová (USA)
St. Moritz – Mikaela Shiffrinová (USA)
Val Gardena – Ilka Štuhecová (SLO)
Cortina d'Ampezzi – Mikaela Shiffrinová (USA)
Garmisch-Partenkirchen – Nicole Schmidhoferová (AUT)
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1954
2. Petra Vlhová (SVK) 1235
3. Wendy Holdenerová (SUI) 943
4. Nicole Schmidhoferová (AUT) 721
5. Federica Brignoneová (ITA) 704
50. Ester Ledecká (CZE) 129
87. Gabriela Capová (CZE) 33
120. Martina Dubovská (CZE) 8