Kroměříž – Frýdek-Místek 0:1 (kon.)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
0:1 (0:1)
FK Frýdek-Místek
Pátek 15.03.2019, 18:00 • Fotbalový stadion Kroměříž • Moravskoslezská fotbalová liga • 16. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:50:29)

Je konec! Frýdek-Místek si nakonec z Kroměříže odváží tři body, když vyhrál těsně 1:0.
    První poločas zrovna reklamu na fotbal nedělal a k vidění tak byly velké nepřesnosti. Nakonec jsme se branky ale přece jenom dočkali, když se ve 44. minutě prosadil Václav Vašíček.
    Ve druhé půli se hrálo ve stejném tempu, i když o něco více ze hry měla domácí Slavia. Ta se nakonec v 89. minutě dočkala branky, ale dlouho se z ní neradovala, jelikož se jednalo o ofsajd.

90+1

90+1
    Posléze ovšem přišel faul z domácí strany a u míče tak bude opět Frýdek-Místek.

90
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

90
    Nyní došlo na hrací ploše ke strkanici a Kroměříž bude mít volný kop z pravé strany.

89
    Kofroň dostal za zdržování žlutou kartu.
    89. Gól Kroměříže z ofsajdu.

89
    Kroměříž sice dává gól, ale ten neplatí! Fantastický centr z pravé strany skončil na hlavě domácího hráče, který orazítkoval pouze břevno, ale z následné dorážky se už domácí prosadili, ovšem pomezní rozhodčí zvedl praporek a je to pouze ofsajd!

88
    Nyní přišel faul z domácí strany ve středu hrací plochy a to hostům vyhovuje.

87
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Mozol, přichází Mrkvička.

86
    Tomáš Hykel se dopustil faulu, za který uviděl žlutou kartu.

85
    Hosté se dopustili pouze faulu na polovině soupeře a Kroměříž tak může dále bojovat alespoň o bod.

84
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Silný, přichází Chytil.

84
    Následný nákop domácích ale skončil jen u brankáře Kofroně a Frýdku-Místku se daří držet jednogólový náskok.

83
    Hosté sice měli k dispozici autové vhazování na polovině soupeře, ale nic velkého z toho nevytěžili a nyní se musí opět bránit.

82
    Posléze se navíc domácí hráč provinil faulem a Frýdek-Místek tak opět šetří vteřinky a nikam nespěchá.

81
    Centr z levé strany sice letěl do vápna, ale tam ani tentokrát nepřišlo zakončení.

Michal Raška

Branky: 44. Vašíček

Karty:   57. Dvořák (KRO) – 24. Kaizar (FRM), 86. Hykel (FRM), 89. Kofroň (FRM)

SK Hanácká Slavia Kroměříž: Jícha – Šmerda (41. Okleštěk), Dvořák, Matoušek (C), Jeleček, Cupák, Motal (61. Marčuk), Krhut, Masař, Silný (84. Chytil), Kovář
    Náhradníci: Toman – Okleštěk, Marčuk, Chytil, Moravec, Mlčoch, Vyhlíd

FK Frýdek-Místek: Kofroň – Literák (C), Hloch, Bialek, Kaizar, Hýbl (60. Vychodil), Skwarczek, Hykel, Mozol (87. Mrkvička), Vašíček, Varadi (74. Duda)
    Náhradníci: Kalina – Duda, Mrkvička, Vychodil, Gomola

Rozhodčí: Lukáš Machač – Alex Denev, Ivo Nováček