CSKA Moskva – Dynamo Moskva 0:1 (po pr.) | Petrohrad – Jaroslavl 6:1 (kon.)
CSKA Moskva
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1) Stav série: 1:1
Dynamo Moskva
Pátek 15.03.2019, 17:30 • CSKA Ice Palace • Play-off KHL • Čtvrtfinále

Vladimir Brjukvin byl jediným hráčem, který se v tomto zápase dokázal prosadit. Dlouhou dobu diváci čekali na gól. Většina z 10 820 fanoušků odcházela smutný, výhru berou hosté, kteří dokázali stav série vyrovnat. (20:09:30)

Československá stopa v zápase
    Michal Čajkovský (DMS) 0+0, 1 střela, 12:19

Střelecky byl sice aktivnější domácí celek 22:21, nicméně prohrál 0:1. Stav série je tak vyrovnaný, za stavu 1:1 se tedy série stěhuje na led Dynama Moskva.

60:35 Vladimir BRJUKVIN - 0:1

60:35
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Gól! Je konec, je hotovo. Gól dává VLADIMIR BRJUKVIN, který poslal kotouč pod horní tyčku a rozhoduje tento zápas.

60:01
    Zápas pokračuje prodloužením.

60:01

Šedesát minut hry branku nepřineslo, a tak uvidíme následně prodloužení. 22:20, tak vypadá statistika střel na branku.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00
    Mnoho šancí k vidění už není, sledujeme poklidný závěr třetiny, Michail Grigorenko pálil nepřesně.

58:15
    Kirill Kaprizov rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočné třetiny.

57:43
    Mnoho šancí k vidění není, v poklidném tempu se dohrává třetina.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

55:53
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stále platí bezbrankový stav.

53:25
    Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

52:35
    Hostující brankář přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Komerční přestávka.

51:43
    Sledujeme hru pět na pět, ani jeden celek se momentálně nikam nežene. Optickou převahu mají hosté.

51:20

50:10
    Ilja Nikulin rozehrává od své branky, CSKA se zatím dobře brání.

49:47
    Domácí celek hraje v oslabení, dokázal rychle vyhodit přes všechny čáry.

49:19
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Klas Dahlbeck – 2 min., nedovolené bránění).

47:40
    Bezbrankový stav stále trvá, a proti začíná nervozita stoupat.

47:14
    CSKA rozehrává od své branky, snaží se něco vymyslet na polovině soupeře.

46:44
    V dosavadním průběhu třetí třetiny jsme žádnou výraznější šanci neviděli.

46:15
    Hraje se nyní před brankou CSKA. Hosté se usadili v útočném pásmu, ale ke střele se nedostali.

45:10
    Ivan Tělegin se dostal do střelecké pozice, ale jeho projektil končí mimo.

44:10
    CSKA se usadilo v útočném pásmu, Klas Dahlbeck pálil od modré čáry, ale jeho projektil byl nepřesný.

43:22
    Hra se přelívá ze strany na stranu, mnoho střeleckých pokusů k vidění není.

42:08
    Juuso Hietanen pálil jako obránce z první od modré čáry, jeho rána končí mimo branku.

41:35
    Po zajímavé akci se do šance dostali domácí, ale vypálit na branku nedokázali.

41:14
    Dynamo prohrálo buly v útočném pásmu, a tak se muselo stáhnout ke své brance.

41:00
    Zápas, ve kterém zatím čekáme na první branku, pokračuje třetí třetinou.

40:01

Střelecky je zápas vyrovnaný, oba celky vyslaly na branku soupeře 14 ran. Zatím nepadl ani jeden regulérní gól, a tak i po čtyřiceti minutách hry platí bezbrankový stav.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:45
    Ivan Bočarov kryje ránu soupeře, mnoho šancí ve druhé třetině už neuvidíme.

39:25
    Už se pravděpodobně nic nestane, domácí jsou nastěhovaní v útočném pásmu.

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:30
    CSKA má optickou převahu, ale nemůže se prorpacovat do šancí, Pavel Karnauchov to zkoušel individuálně.

36:47
    Bez výraznější střely Dynamo přečkalo oslabení a nyní už hraje v plném počtu.

35:10
    Přesilovku hraje domácí celek, ale nemůže se dostat do výraznější střelecké pozice.

34:46
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Juuso Hietanen – 2 min., nedovolené bránění).

34:46
    Komerční přestávka.

34:02
    Domácí se nyní propracovali do útočného pásma, Linden Vey se do šance dostat nedokázal.

33:16
    Sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma stabilněji. Hraje se o střední pásmo.

31:46
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Alexej Pepeljajev – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Pašnin – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

31:20
    Andrej Světlakov to zkoušel individuálně, jeho přihrávka o mantinel nebyla dobrá, a tak domácí přišli o pásmo.

30:47
    Hostující Dynamo se nyní dostalo do útočného pásma, kde kombinuje. Do výraznější šance se hosté nedostali.

29:18
    Ivan Bočarov kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí celek nyní diktuje tempo hry.

28:30
    Klas Dahlbeck se dostal na útočnou polovinu, tam byl aktivní Arťom Volkov, který vybojoval kotouč, a tak obrana dokázala toto nebezpečí zažehnat.

27:08
    Dynamo rozehrává od své branky, rychle dostalo kotouč do útočného pásma, kam mířil Jevgenij Mozer. Ten vybojoval vhazování.

26:40
    Sledujeme rychlou pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není. Bezbrankový stav stále trvá.

26:04

25:36
    CSKA začalo hrát aktivněji, nyní se musí hostující celek bránit, což zatím zvládá. Arťom Volkov se jako obránce dostal do útočného pásma, vypálit ale nedokázal.

24:41
    Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.

24:02
    Domácí celek kombinuje na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet.

23:42
    Domácí celek sice dostal kotouč do branky, Videorozhodčí ale branku neporučil neuznat, a tak stále platí bezbrankový stav. Byl to Pavel Karnauchov.

22:36
    Domácí se usadili před brankou soupeře, ale prostřelit brankáře Ivana Bočarova nedokázali.

22:03
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

20:01
    Zápas zatím bezbrankový pokračuje druhou třetinou.

20:01

Mnoho šancí jsme během první třetiny neviděli, optickou převahu měl domácí celek, který se ale prosadit nedokázal. Po první třetině platí bezbrankový stav.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:24
    Dynamo rozehrává od své branky, střídá. Puk má Andrej An. Mironov.

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:53

18:41
    Dmitrij Mojsejev zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale jeho akci zastavila domácí obrana.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty první třetiny, mnoho šancí poslední minuty nenabídly.

14:40
    Daniil Tarasov se dostal do útočného pásma, jenže ke střele se vůbec nedostal.

14:22
    CSKA rozehrává od své branky.

13:52
    Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, Anton Slepyšev přebruslil v souboji obránce, jeho rána byla zblokovaná.

13:00
    Optickou převahu mají domácí, Maxim Šalunov dostal kotouč do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.

12:45
    Linden Vey to zkoušel individuálně, jeho ránu kryje brankář.

12:41
    Dynamo špatně rozehrálo, a tak se píská icing. Buly před brankou hostů.

11:30
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ale fanoušci ženou domácí hráče vpřed.

10:28
    Arťom Volkov byl u kotouče první, a tak se píská zakázané uvolnění. Buly před brankou CSKA.

09:21
    Ilja Nikulin pálil od modré čáry, Jevgenij Mozer zkoušel před brankou tečovat kotouč, což se mu nepodařilo.

08:37
    Podobně jako do předchozího zápasu i do tohoto vstoupil aktivně domácí celek, který kombinuje v útočném pásmu.

08:14
    CSKA se rychle osvobodilo a vyrazilo do útočného pásma.

07:56
    Daniil Tarasov byl na malou chvilku volný před brankou, ale jeho projektil dokázala zblokovat obrana.

06:48
    Domácí celek hraje aktivněji, hostující hráči se musí bránit tlaku soupeře.

06:38

06:38
    Pavel Karnauchov se propracoval ke střele, se kterou si celkem snadno dokázal poradit hostující brankář.

05:08
    Jannik Hansen pálil z první, s jeho projektilem si obrana dokázala poradit, následnou ránu kryje brankář.

04:27
    CSKA se usadilo na útočné polovině, ale nemůže se dostat do střeleckých pozic.

03:40
    Klas Dahlbeck měl kotuč na modré čáře, ale vypálit nedokázal.

03:21
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Mojsejev – 2 min., vražení na hrazení).

00:10
    V poklidném tempu zápas začal.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Pašnin, Nestěrov, Dahlbeck, M. Robinson, Naumenkov, Marčenko – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Andronov, P. Karnauchov, Mamin – Hansen, Okulov, Šalunov – Tělegin, Slepyšev, Světlakov.

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – I. Nikulin, Volkov, Hietanen, Menšikov, Čajkovský, Mironov, Pepeljajev, J. Zajcev – Kagarlickij, Indrašis, Šipačov – Zackrisson, Tarasov, Brjukvin – Mojsejev, Mozer, I. Makarov – Igumnov, Jefremov, Muranov.

Rozhodčí: Fraňo, Gusev – Sadovnikov, Šeljanin.

Úvodní zápas série vyhrál domácí celek 4:1. Domácí CSKA vstoupila do zápasu dobře, první třetinu díky Kaprizovi a Grigorenkovi vyhráli 2:0. Za hosty pak snížil Michal Čajkovský. Pak už si domácí celek výhru pohlídal a vstřelil další dvě branky. Trefili se Vey a Nestěrov.

CSKA bylo střelecky úspěšnější, na střely na branku vyhrálo 32:15. Favoritem zápasu je domácí celek.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí v moskevském derby CSKA Moskva a Dynamo Moskva.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.