CSKA Moskva – Dynamo Moskva 0:1 (po pr.) | Petrohrad – Jaroslavl 6:1 (kon.)
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1) Stav série: 1:1
Dynamo Moskva
Pátek 15.03.2019, 17:30 • CSKA Ice Palace • Play-off KHL • Čtvrtfinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí v moskevském derby CSKA Moskva a Dynamo Moskva.

Úvodní zápas série vyhrál domácí celek 4:1. Domácí CSKA vstoupila do zápasu dobře, první třetinu díky Kaprizovi a Grigorenkovi vyhráli 2:0. Za hosty pak snížil Michal Čajkovský. Pak už si domácí celek výhru pohlídal a vstřelil další dvě branky. Trefili se Vey a Nestěrov.

CSKA bylo střelecky úspěšnější, na střely na branku vyhrálo 32:15. Favoritem zápasu je domácí celek.

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Pašnin, Nestěrov, Dahlbeck, M. Robinson, Naumenkov, Marčenko – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Andronov, P. Karnauchov, Mamin – Hansen, Okulov, Šalunov – Tělegin, Slepyšev, Světlakov.

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – I. Nikulin, Volkov, Hietanen, Menšikov, Čajkovský, Mironov, Pepeljajev, J. Zajcev – Kagarlickij, Indrašis, Šipačov – Zackrisson, Tarasov, Brjukvin – Mojsejev, Mozer, I. Makarov – Igumnov, Jefremov, Muranov.

Rozhodčí: Fraňo, Gusev – Sadovnikov, Šeljanin.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

00:01

00:10
    V poklidném tempu zápas začal.

03:21
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Mojsejev – 2 min., vražení na hrazení).

03:40
    Klas Dahlbeck měl kotuč na modré čáře, ale vypálit nedokázal.

04:27
    CSKA se usadilo na útočné polovině, ale nemůže se dostat do střeleckých pozic.

05:08
    Jannik Hansen pálil z první, s jeho projektilem si obrana dokázala poradit, následnou ránu kryje brankář.

06:38
    Pavel Karnauchov se propracoval ke střele, se kterou si celkem snadno dokázal poradit hostující brankář.

06:38
    Komerční přestávka.

06:48
    Domácí celek hraje aktivněji, hostující hráči se musí bránit tlaku soupeře.

07:56
    Daniil Tarasov byl na malou chvilku volný před brankou, ale jeho projektil dokázala zblokovat obrana.

08:14
    CSKA se rychle osvobodilo a vyrazilo do útočného pásma.

08:37
    Podobně jako do předchozího zápasu i do tohoto vstoupil aktivně domácí celek, který kombinuje v útočném pásmu.

09:21
    Ilja Nikulin pálil od modré čáry, Jevgenij Mozer zkoušel před brankou tečovat kotouč, což se mu nepodařilo.

10:28
    Arťom Volkov byl u kotouče první, a tak se píská zakázané uvolnění. Buly před brankou CSKA.

11:30
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ale fanoušci ženou domácí hráče vpřed.

12:41
    Dynamo špatně rozehrálo, a tak se píská icing. Buly před brankou hostů.

12:45
    Linden Vey to zkoušel individuálně, jeho ránu kryje brankář.

13:00
    Optickou převahu mají domácí, Maxim Šalunov dostal kotouč do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.

13:52
    Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, Anton Slepyšev přebruslil v souboji obránce, jeho rána byla zblokovaná.

14:22
    CSKA rozehrává od své branky.

14:40
    Daniil Tarasov se dostal do útočného pásma, jenže ke střele se vůbec nedostal.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty první třetiny, mnoho šancí poslední minuty nenabídly.

18:41
    Dmitrij Mojsejev zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale jeho akci zastavila domácí obrana.

18:53

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

19:24
    Dynamo rozehrává od své branky, střídá. Puk má Andrej An. Mironov.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

Mnoho šancí jsme během první třetiny neviděli, optickou převahu měl domácí celek, který se ale prosadit nedokázal. Po první třetině platí bezbrankový stav.

20:01

20:01
    Zápas zatím bezbrankový pokračuje druhou třetinou.

22:03
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

22:36
    Domácí se usadili před brankou soupeře, ale prostřelit brankáře Ivana Bočarova nedokázali.

23:42
    Domácí celek sice dostal kotouč do branky, Videorozhodčí ale branku neporučil neuznat, a tak stále platí bezbrankový stav. Byl to Pavel Karnauchov.

24:02
    Domácí celek kombinuje na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet.

24:41
    Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.

25:36
    CSKA začalo hrát aktivněji, nyní se musí hostující celek bránit, což zatím zvládá. Arťom Volkov se jako obránce dostal do útočného pásma, vypálit ale nedokázal.

26:04

26:40
    Sledujeme rychlou pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není. Bezbrankový stav stále trvá.

27:08
    Dynamo rozehrává od své branky, rychle dostalo kotouč do útočného pásma, kam mířil Jevgenij Mozer. Ten vybojoval vhazování.

28:30
    Klas Dahlbeck se dostal na útočnou polovinu, tam byl aktivní Arťom Volkov, který vybojoval kotouč, a tak obrana dokázala toto nebezpečí zažehnat.

29:18
    Ivan Bočarov kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí celek nyní diktuje tempo hry.

30:47
    Hostující Dynamo se nyní dostalo do útočného pásma, kde kombinuje. Do výraznější šance se hosté nedostali.

31:20
    Andrej Světlakov to zkoušel individuálně, jeho přihrávka o mantinel nebyla dobrá, a tak domácí přišli o pásmo.

31:46
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Alexej Pepeljajev – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Pašnin – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

33:16
    Sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma stabilněji. Hraje se o střední pásmo.

34:02
    Domácí se nyní propracovali do útočného pásma, Linden Vey se do šance dostat nedokázal.

34:46

34:46
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Juuso Hietanen – 2 min., nedovolené bránění).

35:10
    Přesilovku hraje domácí celek, ale nemůže se dostat do výraznější střelecké pozice.

36:47
    Bez výraznější střely Dynamo přečkalo oslabení a nyní už hraje v plném počtu.

37:30
    CSKA má optickou převahu, ale nemůže se prorpacovat do šancí, Pavel Karnauchov to zkoušel individuálně.

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

39:25
    Už se pravděpodobně nic nestane, domácí jsou nastěhovaní v útočném pásmu.

39:45
    Ivan Bočarov kryje ránu soupeře, mnoho šancí ve druhé třetině už neuvidíme.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

Střelecky je zápas vyrovnaný, oba celky vyslaly na branku soupeře 14 ran. Zatím nepadl ani jeden regulérní gól, a tak i po čtyřiceti minutách hry platí bezbrankový stav.

40:01

41:00
    Zápas, ve kterém zatím čekáme na první branku, pokračuje třetí třetinou.

41:14
    Dynamo prohrálo buly v útočném pásmu, a tak se muselo stáhnout ke své brance.

41:35
    Po zajímavé akci se do šance dostali domácí, ale vypálit na branku nedokázali.

42:08
    Juuso Hietanen pálil jako obránce z první od modré čáry, jeho rána končí mimo branku.

43:22
    Hra se přelívá ze strany na stranu, mnoho střeleckých pokusů k vidění není.

44:10
    CSKA se usadilo v útočném pásmu, Klas Dahlbeck pálil od modré čáry, ale jeho projektil byl nepřesný.

45:10
    Ivan Tělegin se dostal do střelecké pozice, ale jeho projektil končí mimo.

46:15
    Hraje se nyní před brankou CSKA. Hosté se usadili v útočném pásmu, ale ke střele se nedostali.

46:44
    V dosavadním průběhu třetí třetiny jsme žádnou výraznější šanci neviděli.

47:14
    CSKA rozehrává od své branky, snaží se něco vymyslet na polovině soupeře.

47:40
    Bezbrankový stav stále trvá, a proti začíná nervozita stoupat.

49:19
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Klas Dahlbeck – 2 min., nedovolené bránění).

49:47
    Domácí celek hraje v oslabení, dokázal rychle vyhodit přes všechny čáry.

50:10
    Ilja Nikulin rozehrává od své branky, CSKA se zatím dobře brání.

51:20

51:43
    Sledujeme hru pět na pět, ani jeden celek se momentálně nikam nežene. Optickou převahu mají hosté.

52:35
    Hostující brankář přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Komerční přestávka.

53:25
    Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

55:53
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stále platí bezbrankový stav.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

57:43
    Mnoho šancí k vidění není, v poklidném tempu se dohrává třetina.

58:15
    Kirill Kaprizov rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočné třetiny.

59:00
    Mnoho šancí k vidění už není, sledujeme poklidný závěr třetiny, Michail Grigorenko pálil nepřesně.

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Šedesát minut hry branku nepřineslo, a tak uvidíme následně prodloužení. 22:20, tak vypadá statistika střel na branku.

60:01

60:01
    Zápas pokračuje prodloužením.

60:35
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Gól! Je konec, je hotovo. Gól dává VLADIMIR BRJUKVIN, který poslal kotouč pod horní tyčku a rozhoduje tento zápas.
    60:35 Vladimir BRJUKVIN - 0:1

Střelecky byl sice aktivnější domácí celek 22:21, nicméně prohrál 0:1. Stav série je tak vyrovnaný, za stavu 1:1 se tedy série stěhuje na led Dynama Moskva.

Československá stopa v zápase
    Michal Čajkovský (DMS) 0+0, 1 střela, 12:19

Vladimir Brjukvin byl jediným hráčem, který se v tomto zápase dokázal prosadit. Dlouhou dobu diváci čekali na gól. Většina z 10 820 fanoušků odcházela smutný, výhru berou hosté, kteří dokázali stav série vyrovnat. (20:09:30)