Lok. Košice – Prešov 2:1 (kon.) | Pohronie – L. Mikuláš 2:1 (kon.)
sk Pátek 15.03.2019, 18:00 • Žiar nad Hronom • MONACObet liga • 19. kolo
    90+4. Denis Čery (LMI)
    Zdroj: livestream.com/futbalnet

90+4
    A ešte jedna delovka spoza šestnástky, Denis Čery napriahol po odrazenej lopte priamo doprostred brány, Jenčo loptu neudržal a možno aj s trochou šťastia sa lopta dostáva za bránu! Pred nami úplne posledný roh.
    90+3. Dušan Kucharčík (LMI)

90+3
    Dušan Kucharčík mohol v samom závere poslať loptu hlavou pod brvno! Tomáš Jenčo v poslednej chvíli stihol vytlačiť loptu nad bránu!

90
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Ľuboslav Laura, prichádza Samuel Kuc.
    90. Rastislav Václavik (LMI)

90
    Václavikova koncovka takmer prekvapila Jenča, ktorý skákal po lopte, tá ale bránu Pohronia minula o niekoľko centimetrov. Domáci si museli riadne odfúknuť.

87
    Ani nie päť minút do konca, tu už hostia nemajú na čo čakať. Peter Pelegríni šiel do stretu s vysokou nohou, šľapák znamená druhú žltú kartu pre kapitána Pohronia, po ktorej prichádza karta červená!

85
    Dragan Andrić je v poradí šiestym potrestaným v tomto zápase. Kapitán hostí nepríjemne zasiahol domáceho hráča v súboji, do ktorého šiel výrazne neskoro.

78
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Tomáš Staš, prichádza Rastislav Václavik.

78
    Lukáš Pelegríni ukončuje na prelome minút rýchly brejk súpera faulom, ktorý bol ocenený žltou kartou.
    77. Patrik Abrahám (POH)

77
    Výborná lopta od Hrnčára takmer z bránkovej čiary smerom na malé vápno, Patrik Abrahám svojím sklzom mína prihrávku o niekoľko decimetrov!

71
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Dávid Kondrlík, prichádza David Hrnčár.

64
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Patrik Blahút, prichádza Patrik Košuda.

59
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Lukáš Ondrek, prichádza Michal Žákovič.

57
    Dávid Kondrlík tvrdo dohral Geráta. Výsledkom je žltá karta pre domáceho hráča.
    48. Patrik ABRAHÁM - 2:1

48
    Pohronie dalo gól!
    Obrovské chyby Liptákovi pri bránení centru od Višića! Prudká lopta z pravej strany prešla cez dvoch obrancov, Kondrlík ju síce nezakončil, no z druhej vlny nabiehajúci PATRIK ABRAHÁM už áno! Patrik Gábriš sa sa nestihol presunúť na vzdialenejšiu tyč, Abrahám tak mal robotu uľahčenú – 2:1!
    46. Stefan Višić (POH)

46
    Práve čerstvý Višić mohol po dvoch desiatkach sekúnd hlavou pokoriť Gábriša! Výborná akcia zľava, presný center na hranicu malého vápna, avšak zakončenie šlo nad bránu!

46
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Jakub Sedláček, prichádza Stefan Višić.
    45+1. Lukáš Tesák (POH)

45+1
    Lukáš Tesák mohol v rozpätí piatich minút pridať druhý gól. Presné načasovanie a výskok na malom vápne, skúsený ľavý obranca poslal loptu hlavou iba nad bránu Gábriša.
    41. Lukáš TESÁK - 1:1

41
    LUKÁŠ TESÁK nedal Gábrišovi najmenšiu šancu, poslal ho do zlého smeru, zatiaľ čo on poslal loptu k pravej tyči.
    40. Penaltový incident

40
    Patrik Abrahám bleskovou zasekávačkou lopty doprava donútil Ondreka k faulu vo vlastnom pokutovom území. Penalta pre Pohronie!

17
    Patrik Blahút si chcel vypýtať pádom pokutový kop, realitou je ale žltá karta za simulovanie. Príliš jasný pád, herecká vložka tam bola.
    14. Richard BARTOŠ - 0:1

14
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Hostia domácim ukázali, ako rozohrávať takéto štandardky. Tomáš Staš posadil loptu priamo na hlavu RICHARDA BARTOŠA, ktorý z desiatich metrov poslal guľatý nezmysel až do brány!

5
    Druhá karta v rozpätí troch minút, respektíve prvých piatich. Za zbytočné dohrávanie súboja ju uvidel Tomáš Gerát, Blahút musel byť ošetrovaný.