Kiel – Aue 5:1 (kon.) | Heidenheim – Union Berlín 2:1 (kon.)
1.FC Heidenheim 1846
2:1 (0:1)
1. FC Union Berlín
Pátek 15.03.2019, 18:30 • Voith-Arena, Heidenheim • 2. německá Bundesliga • 26. kolo

Statistiky:
    Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 6:5. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:15. (20:32:02)

Fotbalisté Heidenheimu se po čtyřech zápasech, v nichž získali jen dva body, zase konečně radují z vítězství! Třetí Union Berlín porazili 2:1 a v tabulce se svému soupeři přiblížili na rozdíl pěti bodů. Domácím přitom po prvním poločase prohrávali. Ve 23. minutě potrestal chybu brankáře Müllera Robert Zulj. Úvod druhé půle však vyšel Heidenheimu skvěle. Obrat dirigoval kapitán Marc Schnatterer. Nejprve se po jeho rohu prosadil ve 48. minutě Robert-Nesta Glatzer a v 56. minutě se trefil Schnatterer sám. V závěrečné dvacetiminutovce si pak Berlínští připravili několik velkých šancí na vyrovnání, ovšem gólman Müller svým spoluhráčům bohatě vynahradil zaváhání z prvního poločasu.

90+4

90+4
    Teď jim ale byla odpískáno hra rukou, které se dopustil Andersson. Brankář Müller nebude s rozehrávkou pospíchat.

90+3
    Hosté mají minimum času. Už musejí spíše jen nakopávat balóny dopředu.

90+1
    Žlutou kartu dostává Trimmel (1. FC Union Berlín).

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty!
    89. Feick z přímého kopu donutil hostujícího brankáře k dobrému zákroku.

89
    Arne Feick z přímého kopu pořádně vyprášil rukavice brankáře Gikiewicze. Ten míč vyrazil před sebe a pak ho ještě posunul do bezpečí před dobíhajícími protihráči!

88
    Tak nakonec ne. Podle rozhodčího došlo k faulu ještě před šestnáctkou. Domácí tak budou zahrávat jen přímý kop.

88
    Žlutou kartu dostává Carlos Mané (1. FC Union Berlín).

88
    Carlos Mané zastavil faulem únik Dorsche a domácí budou kopat penaltu!

86
    Hosté tentokrát zahrávali roh. Trimmel odcentroval na zadní tyči, kde byl připravený obránce.
    84. Ani tohle hosté nedali.

84
    Neskutečné, co teď hosté nedali! Centr z pravé strany propadl k Robertovi Zuljovi, který z bezprostřední blízkosti neprostřelil výtečného Müllera. Poté se míč dostal k Sebastianovi Anderssonovi, jenž z malého vápna neprotlačil balón do prázdné brány Mainka. Zabránil mu v tom obránce. Hrací předmět nakonec doputoval až do rukavic Müllera!

83
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Ken Reichel, přichází Joshua Mees.

83
    Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Marc Schnatterer, přichází Tobias Reithmeir.

82
    Centr z pravé strany, který poslal před bránu Trimmel, byl snadnou kořistí pro domácího brankáře Müllera.