Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod 2:0 (kon.) | Mor. Budějovice – Šumperk 4:3 (3:2 po s.n.) | Mostečtí Lvi – Sokolov 3:4 (0:1 po s.n.)
Kolín – Vrchlabí 1:6 (kon.)
po s.n. (0:1)
Mostečtí Lvi
3:4 (3:1, 0:2, 0:0 - 0:0) Stav série: 0:2
HC Baník Sokolov
Pátek 15.03.2019, 18:00 • A-BENET Arena, Most • Play-off 2. ligy, skupina Střed • Semifinále

Konec zápasu. (20:57:31)

Favorit ze Sokolova nakonec po nepovedené první třetině vítězí po samostatných nájezdech a ujímá se vedení v sérii 2:0. Mostečtí se ale nemají za co stydět! Opět to nedali Sokolovu zadarmo. Viděli jsme vyrovnané utkání, šance měli oba týmy. Štěstí se nakonec v nájezdecj přiklonilo k Sokolovu. To je ode mě dnes vše, loučí se Lukáš Sýkora.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Baník Sokolov.
    Jedinou branku dává LUBOMÍR KOVAŘÍK a je to také branka vítězná!

5. série
    0:1
    Bakrlík si rouhýbal Feča, ale přestřelil branku!

4. série
    0:1
    Vracovský také do backhandu a míjí branku!

4. série
    0:1
    Vašíček to zkusil do backhandu, Fečo kryje!

3. série
    0:1
    Kovařík trefuje mezi betony!

3. série
    0:0
    Málova střela končí na Fečově vyrážečce!

2. série
    0:0
    Zadražil zkusil forhandovou kličku, ale gól nedává!

2. série
    0:0
    Kýhos si rozhýbal Feča a zkusil to mezi betony. Fečo chytá!

1. série
    0:0
    Hruškova střela nad lapačku letí nad!

1. série
    0:0
    Smolka to zkusil střelou k levé tyči, ale neúspěšně!

Samostatné nájezdy začínají.

Po debatě kapitánů s rozhodčími je určené pořadí. Nájezdy odstartují MOSTEČTÍ LVI.

Ani prodloužení nepřineslo rozhodnutí! Dnešního vítěze určí samostatné nájezdy. Sokolov měl po Havlůjově rozhodnutí obrovskou šanci rozhodnout, ale díky obětavé hře a Štěpánkovým zákrokům rozhodnutí nepřišlo.

70:00
    Prodloužení skončilo.

69:58
    Málova střela končí ve Fečově lapačce.

69:39
    Ofsajd Sokolova. Most přečkal obrovský nápor hostů!

Lukáš Sýkora

Branky a nahrávky: 3. Smolka (Fučík, Kuncl), 11. Čmolík (Fučík, Kuncl), 18. Smolka (Polák) – 9. Kovařík (Rohan), 22. Vrána (Hruška), 36. Šik (Hruška, Vrána), rozh. náj. Kovařík

0:1   Bakrlík (MOL)

Mostečtí Lvi: Štěpánek (Kovařík) – Polák, Urbánek, Kunrt, Havlůj (C), Kuncl, Fučík – Přeučil (A), Beran, Vašíček, Böhm, Kýhos, Nedrda (A), Mical, Bakrlík, Mála, Čmolík, Smolka – Trenér: Machulda
    HC Baník Sokolov: Fečo (Hruška P.) – Vodička, Tomeček, Kadeřávek, Rulík, Michálek, Přindiš (A), Šik (A) – Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, Hruška D., Bečvář, Švec, Vrána, Zadražil, Rohan (C) – Trenér: Mlejnek

Rozhodčí: Velčovský, Vyštejn – Krátký, Svoboda