Augsburg – Hannover 3:1 (kon.) | Schalke – RB Lipsko 0:1 (kon.) | Stuttgart – Hoffenheim 1:1 (kon.)
Wolfsburg – Düsseldorf 5:2 (kon.) | Hertha – Dortmund 2:3 (kon.)
VfB Stuttgart
1:1 (0:1)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 16.03.2019, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga • 26. kolo
    66. Steven ZUBER - 1:1

66
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    Stuttgart vydřel vyrovnání poté, co Nicolás González poslal míč z pravé strany do vápna Hoffenheimu, tam obránce překvapil parádní přihrávkou za sebe Andreas Beck, který tak doslova vybídl ke skórování STEVENA ZUBERA. Ten zůstal osamocen v místě pokutového kopu a nemýlil se.
    42. Andrej KRAMARIĆ - 0:1

42
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Předpoklady, že by mohl padnout gól do poločasové přestávky, se naplňují! Ishak Belfodil (Hoffenheim) prostrčil míč ve vápně na ANDREJE KRAMARIĆE, kterého nechal na chvíli volného Andreas Beck a útočník Hoffenheimu celkem v poklidu poslal míč do branky Stuttgartu.

Martin Dvořák

Branky: 66. Zuber (Beck) – 42. Kramarić (Belfodil)

Karty:   45. G. Castro (STU), 68. Zuber (STU), 69. Ascacibar (STU), 75. Kabak (STU) – 59. Joelinton (HOF), 79. N. Schulz (HOF)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 8:16. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:17.
    VfB Stuttgart: Zieler – Beck, Kabak, Pavard, Kempf, Emiliano Insúa – Esswein (78. Didavi), Ascacibar, G. Castro, Zuber (86. Gentner) – Mario Gómez (54. N. González).
    Náhradníci: Grahl – Baumgartl, Didavi, Gentner, Thommy, Aogo, N. González.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – S. Posch, Vogt, Bičakčić – Kadeřábek, Demirbay (85. Bittencourt), Grillitsch, Kramarić, N. Schulz (85. Nelson) – Belfodil, Joelinton (63. Szalai).
    Náhradníci: Stolz – Nelson, Bittencourt, Szalai, Hübner, Amiri, Brenet.

Rozhodčí: Zwayer – Schiffner, Achmüller