Huesca – Alavés 1:3 (kon.) | Real Madrid – Celta Vigo 2:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Atlético 2:0 (kon.)
Leganés – Girona 0:2 (kon.)
Athletic Bilbao
2:0 (0:0)
Atlético Madrid
Sobota 16.03.2019, 18:30 • San Mamés Barria, Bilbao • Španělská LaLiga • 28. kolo

To už je z mé strany vše. Někdy příště zase na počtenou! (20:30:18)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:4.

Fotbalisté Bilbaa si připisují cenný skalp, na domácí půdě totiž zdolali třetí tým tabulky, Atlético Madrid, 2:0. Vše podstatné se událo až po změně stran. Domácím skvěle vyšla střídání. Nejprve Iñigo Córdoba po dvou minutách na hřišti připravil gól pro Iñakiho Williamse a na 2:0 zvýšil dokonce ani ne minutu po svém příchodu na trávník Kenan Kodro. Výhra Basků byla zasloužené, Atlético si moc šancí nevytvořilo.

90+4

90+3
    Utkání se již jen dohrává. Hosté vědí, že s výsledkem už nic neudělají.

90+2
    Z něj hosté nic nevytěžili.

90+1
    Krásnou ranou ze 30 metrů se prezentoval Thomas Partey! Skvěle však zakročil Herrerín, jenž balón tygřím skokem vytáhl na roh!

90+1
    Rozhodčí nastaví zápas o tři minuty!

90+1
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Ibai Gómez, přichází Iñigo Lekue.

90
    Po něm se dostal k hlavičce Álvaro Morata, který jen těsně minul bránu!

89
    Hosté budou ještě zahrávat rohový kop.

87
    Vypadá to, že domácí si už vítězství z tohoto zápasu nenechají utéci. Vedou 2:0 a Atlético už má málo času na vstřelení dvou gólů.
    85. Kenan KODRO - 2:0

85
    Bilbao právě vstřelilo branku!
    Domácí trenér dnes tahá z klobouku žolíky! Jeho první střídající hráč, Córdoba, nahrál na první gól Williamsovi a na 2:0 zvyšuje KENAN KODRO, který nebyl na trávníku ani minutu! Ibai Gómez poslal míč Kodrovi do běhu a jeho zakončení z pravé strany šestnáctky přizvedl mimo dosah oblaka skluzující Giménez.

85
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Raúl García, přichází Kenan Kodro.
    84. Williamsovi nechybělo mnoho, aby se trefil podruhé v zápase.

84
    Mohlo být rozhodnuto! Iñigo Córdoba připravil míč do střelecké pozice Iñakimu Williamsovi, který z hranice šestnáctky těsně minul pravou šibenici!

82
    Diego Costa se v souboji u lajny zbavil Yeraye, který ho chytil za dres a strhl k zemi. Domácí stoper tak dostal žlutou kartu.