Huesca – Alavés 1:3 (kon.) | Real Madrid – Celta Vigo 2:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Atlético 2:0 (kon.)
Leganés – Girona 0:2 (kon.)
CD Leganés
0:2 (0:2)
Girona FC
Sobota 16.03.2019, 20:45 • Estadio Municipal de Butarque • Španělská LaLiga • 28. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (22:50:17)

Dnešní utkání sledovalo 9 873 diváků.

Utkání skončilo, Girona se postarala o mírné překvapení, když vyhrála na hřišti Leganés 2:0. Hosté předvedli zejména skvělý první poločas, ve kterém zadělali na své vítězství. Utkání rozhodl dvěma góly po parádních akcích Cristian Portugués, který tak jen potvrdil svou skvělou formu. Následně ještě hosté napálili tyč. Ve druhém poločase měli domácí optickou převahu, ale žádnou opravdu velkou šanci si nevypracovali.

90+5

90+4
    Girona vyváží míč na útočnou polovinu a už je jasné, že dnes vyhraje.

90+3
    Domácím už trochu tečou nervy, za zbytečný faul zezadu dostal žlutou kartu Guido Carrillo.

90+2
    Ještě jeden míč před branku Girony poslal Vasilij Kravec, ale znovu žádného se svých spoluhráčů nenašel.

90+2
    Girona zvládá poslední minuty zatím s přehledem, drží míč na svých kopačkách.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Cristhian Stuani sice vyhrál hlavičkový souboj, ale míč prodloužil jen za sebe, kde byli hráči Leganés, takže se Girona bude znovu bránit.

88
    Domácí se stále víc tlačí dopředu, ale zatím se jim nedaří vytvořit si takový tlak, aby měli hosté opravdu problémy.

87
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Pedro Porro, přichází Aleix Garcia.

86
    Júsuf Nasjrí sice skončil v pokutovém území na zemi, ale tedy o penaltě nemůže být řeč.

85
    Znovu z levé strany centroval Kravec, ale tentokrát z toho není ani rohový kop.

84
    Jasín Bunú je dnes velice jistý, poradil si i s další rohovým kopem Leganés, míč vyboxoval.

83
    Centr z levé strany byl hodně špatný, vůbec se nepovedl Kravecovi.

81
    Hosté postupovali ve dvou do brejku, Stuani ale nepřihrál Ponsovi nejlepší přihrávku a ten míč záhy ztratil.