Štafeta žen, 4x6 km, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Östersund | Norsko (kon.) |
Tirreno Adriatico - 4. etapa | Víťaz: Alexey Lutsenko (Astana) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: W. Holdenerová (SUI) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Týmový závod, lety HS240, Vikersund | Vítěz: Slovinsko (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Falun | S. Nilssonová (SWE) a J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | Vítěz: J. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Schonach | Vítěz: B. Gruber (AUT) (kon.) |
konec
Štafeta žen, 4x6 km, Östersund
Vítěz: Norsko
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Norsko 1:12:00,1 (1+8)
2. Švédsko +24,3 (0+6)
3. Ukrajina +35,1 (0+5)
4. Německo +35,6 (1+14)
5. Rusko +43,6 (0+12)
6. Slovensko +53,1 (0+9)
7. Polsko +1:47,1 (0+9)
8. Francie +1:57,4 (3+6)
9. USA +2:22,3 (2+5)
10. Itálie +2:32,9 (1+9)
11. Bělorusko +2:33,1 (1+9)
12. Estonsko +3:04,6 (0+11)
13. Švýcarsko +3:25,3 (2+12)
14. Kanada +3:39,9 (1+9)
15. Česko +3:51,9 (4+9)
16. Rakousko +4:17,1 (1+12)
17. Čína +4:31,6 (1+7)
18. Kazachstán +5:35,7 (0+8)
19. Japonsko +5:43,2 (0+11)
Bulharsko, Korea, Finsko, Slovinsko předstiženi o kolo
Pořadí po 8. střelbě
1. Norsko 1:06:57,9
2. Švédsko +12,4
3. Ukrajina +20,6
4. Rusko +44,2
5. Německo +50,4
6. Slovensko +58,1
15. Česko +3:35,0
Pořadí po 7. střelbě
1. Švédsko 1:00:22,5
2. USA +20,4
3. Norsko +32,6
4. Ukrajina +32,8
5. Rusko +39,7
7. Slovensko +1:21,6
15. Česko +3:43,5
Pořadí po 3. předávce
1. Švédsko 53:28,2
2. USA +17,2
3. Ukrajina +39,9
4. Norsko +43,1
5. Rusko +59,7
7. Slovensko +1:17,9
19. Česko +3:51,1
Pořadí po 6. střelbě
1. Švédsko 48:29,4
2. USA +14,5
3. Ukrajina +23,3
4. Norsko +53,7
5. Rusko +59,2
7. Slovensko +1:27,9
19. Česko +3:50,1
Pořadí po 5. střelbě
1. USA 42:065,3
2. Itálie +2,4
3. Švédsko +7,0
4. Ukrajina +8,8
5. Norsko +21,3
11. Slovensko +1:44,8
19. Česko +3:38,9
Pořadí po 2. předávce
1. USA 35:12,2
2. Itálie +0,5
3. Ukrajina +16,6
4. Švédsko +23,2
5. Norsko +27,2
11. Slovensko +1:51,8
19. Česko +2:52,6
Pořadí po 4. střelbě
1. Itálie 30:10,2
2. Ukrajina +13,9
3. USA +16,4
4. Švédsko +27,2
5. Norsko +35,2
11. Slovensko +1:35,5
20. Česko +2:52,2
Pořadí po 3. střelbě
1. Itálie 23:58,1
2. USA +6,3
3. Ukrajina +13,6
4. Švédsko +13,8
5. Norsko +34,5
10. Slovensko +56,1
21. Česko +2:38,4
Pořadí po 1. předávce
1. Itálie 17:13,3
2. Ukrajina +5,4
3. USA +10,1
4. Švédsko +13,7
5. Rusko +23,9
6. Slovensko +29,9
23. Česko +2:31,8
Pořadí po 2. střelbě
1. Ukrajina 12:16,2
2. Švédsko +6,1
3. Itálie +7,5
4. USA +10,7
5. Rusko +16,7
11. Slovensko +27,1
23. Česko +2:17,3
Pořadí po 1. střelbě
1. USA 6:09,9
2. Ukrajina +1,2
3. Kazachstán +1,7
4. Francie +3,1
5. Švédsko +3,6
7. Slovensko +5,7
23. Česko +1:47,2
Startovní listina
1. Německo (Hinzová, Hildebrandová, Herrmannová, Dahlmeierová)
2. Francie (Chevalierová, Aymonierová, Simonová, Braisazová)
3. Norsko (Solemdalová, Tandrevoldová, Eckhoffová, Roiselandová)
4. Rusko (Pavlovová, Mironovová, Kaiševová, Jurlovová-Perchtová)
5. Švédsko (Perssonová, Brorssonová, Magnussonová, Obergová)
6. Itálie (Vittozziová, Gontierová, Runggaldierová, Sanfilippová)
7. Česko (Puskarčíková, Jislová, Davidová, Vítková)
8. Bělorusko (Alimbekavová, I. Kručinkinová, E. Kručinkinová, Krjuková)
9. Švýcarsko (A. Gasparinová, E. Gasparinová, Häckiová, E. Gasparinová)
10. Ukrajina (Merkušinová, Vi. Semerenková, Džimová, Va. Semerenková)
11. USA (Dunkleeová, Eganová, Reidová, Dreissigackerová)
12. Estonsko (Ojaová, Tomingasová, Taliharmová, Beilmannová)
13. Rakousko (Hauserová, Schwaigerová, Riederová, Innerhoferová)
14. Kanada (Beaudryová, Lunderová, Bankesová, Crawfordová)
15. Slovensko (I. Fialková, Poliaková, Kuzminová, P. Fialková)
16. Čína (Tchang, Čchu, Meng, Čang)
17. Bulharsko (Kadevová, Stojanovová, Todorovová, Jordanovová)
18. Japonsko (Tačizakiová, Maedaová, Tanakaová, Hačisukaová)
19. Polsko (Zbylutová, Hojniszová, Gwizdonová, Zuková)
20. Korea (Frolinová, Kim, Ko, Park)
21. Finsko (Minkkinenová, Lehtonenová, Markkanenová, Toivanenová)
22. Slovinsko (Pojeová, Klemenčičová, Einfaltová, Zadravecová)
23. Kazachstán (Višněvská, Bělčenková, Achatovová, Kondratjěvová)
1. Norsko 1:12:00,1 (1+8)
2. Švédsko +24,3 (0+6)
3. Ukrajina +35,1 (0+5)
4. Německo +35,6 (1+14)
5. Rusko +43,6 (0+12)
6. Slovensko +53,1 (0+9)
7. Polsko +1:47,1 (0+9)
8. Francie +1:57,4 (3+6)
9. USA +2:22,3 (2+5)
10. Itálie +2:32,9 (1+9)
11. Bělorusko +2:33,1 (1+9)
12. Estonsko +3:04,6 (0+11)
13. Švýcarsko +3:25,3 (2+12)
14. Kanada +3:39,9 (1+9)
15. Česko +3:51,9 (4+9)
16. Rakousko +4:17,1 (1+12)
17. Čína +4:31,6 (1+7)
18. Kazachstán +5:35,7 (0+8)
19. Japonsko +5:43,2 (0+11)
Bulharsko, Korea, Finsko, Slovinsko předstiženi o kolo
Pořadí po 8. střelbě
1. Norsko 1:06:57,9
2. Švédsko +12,4
3. Ukrajina +20,6
4. Rusko +44,2
5. Německo +50,4
6. Slovensko +58,1
15. Česko +3:35,0
Pořadí po 7. střelbě
1. Švédsko 1:00:22,5
2. USA +20,4
3. Norsko +32,6
4. Ukrajina +32,8
5. Rusko +39,7
7. Slovensko +1:21,6
15. Česko +3:43,5
Pořadí po 3. předávce
1. Švédsko 53:28,2
2. USA +17,2
3. Ukrajina +39,9
4. Norsko +43,1
5. Rusko +59,7
7. Slovensko +1:17,9
19. Česko +3:51,1
Pořadí po 6. střelbě
1. Švédsko 48:29,4
2. USA +14,5
3. Ukrajina +23,3
4. Norsko +53,7
5. Rusko +59,2
7. Slovensko +1:27,9
19. Česko +3:50,1
Pořadí po 5. střelbě
1. USA 42:065,3
2. Itálie +2,4
3. Švédsko +7,0
4. Ukrajina +8,8
5. Norsko +21,3
11. Slovensko +1:44,8
19. Česko +3:38,9
Pořadí po 2. předávce
1. USA 35:12,2
2. Itálie +0,5
3. Ukrajina +16,6
4. Švédsko +23,2
5. Norsko +27,2
11. Slovensko +1:51,8
19. Česko +2:52,6
Pořadí po 4. střelbě
1. Itálie 30:10,2
2. Ukrajina +13,9
3. USA +16,4
4. Švédsko +27,2
5. Norsko +35,2
11. Slovensko +1:35,5
20. Česko +2:52,2
Pořadí po 3. střelbě
1. Itálie 23:58,1
2. USA +6,3
3. Ukrajina +13,6
4. Švédsko +13,8
5. Norsko +34,5
10. Slovensko +56,1
21. Česko +2:38,4
Pořadí po 1. předávce
1. Itálie 17:13,3
2. Ukrajina +5,4
3. USA +10,1
4. Švédsko +13,7
5. Rusko +23,9
6. Slovensko +29,9
23. Česko +2:31,8
Pořadí po 2. střelbě
1. Ukrajina 12:16,2
2. Švédsko +6,1
3. Itálie +7,5
4. USA +10,7
5. Rusko +16,7
11. Slovensko +27,1
23. Česko +2:17,3
Pořadí po 1. střelbě
1. USA 6:09,9
2. Ukrajina +1,2
3. Kazachstán +1,7
4. Francie +3,1
5. Švédsko +3,6
7. Slovensko +5,7
23. Česko +1:47,2
Startovní listina
1. Německo (Hinzová, Hildebrandová, Herrmannová, Dahlmeierová)
2. Francie (Chevalierová, Aymonierová, Simonová, Braisazová)
3. Norsko (Solemdalová, Tandrevoldová, Eckhoffová, Roiselandová)
4. Rusko (Pavlovová, Mironovová, Kaiševová, Jurlovová-Perchtová)
5. Švédsko (Perssonová, Brorssonová, Magnussonová, Obergová)
6. Itálie (Vittozziová, Gontierová, Runggaldierová, Sanfilippová)
7. Česko (Puskarčíková, Jislová, Davidová, Vítková)
8. Bělorusko (Alimbekavová, I. Kručinkinová, E. Kručinkinová, Krjuková)
9. Švýcarsko (A. Gasparinová, E. Gasparinová, Häckiová, E. Gasparinová)
10. Ukrajina (Merkušinová, Vi. Semerenková, Džimová, Va. Semerenková)
11. USA (Dunkleeová, Eganová, Reidová, Dreissigackerová)
12. Estonsko (Ojaová, Tomingasová, Taliharmová, Beilmannová)
13. Rakousko (Hauserová, Schwaigerová, Riederová, Innerhoferová)
14. Kanada (Beaudryová, Lunderová, Bankesová, Crawfordová)
15. Slovensko (I. Fialková, Poliaková, Kuzminová, P. Fialková)
16. Čína (Tchang, Čchu, Meng, Čang)
17. Bulharsko (Kadevová, Stojanovová, Todorovová, Jordanovová)
18. Japonsko (Tačizakiová, Maedaová, Tanakaová, Hačisukaová)
19. Polsko (Zbylutová, Hojniszová, Gwizdonová, Zuková)
20. Korea (Frolinová, Kim, Ko, Park)
21. Finsko (Minkkinenová, Lehtonenová, Markkanenová, Toivanenová)
22. Slovinsko (Pojeová, Klemenčičová, Einfaltová, Zadravecová)
23. Kazachstán (Višněvská, Bělčenková, Achatovová, Kondratjěvová)
1. Norsko 1:12:00,1 (1+8)
2. Švédsko +24,3 (0+6)
3. Ukrajina +35,1 (0+5)
4. Německo +35,6 (1+14)
5. Rusko +43,6 (0+12)
6. Slovensko +53,1 (0+9)
7. Polsko +1:47,1 (0+9)
8. Francie +1:57,4 (3+6)
9. USA +2:22,3 (2+5)
10. Itálie +2:32,9 (1+9)
11. Bělorusko +2:33,1 (1+9)
12. Estonsko +3:04,6 (0+11)
13. Švýcarsko +3:25,3 (2+12)
14. Kanada +3:39,9 (1+9)
15. Česko +3:51,9 (4+9)
16. Rakousko +4:17,1 (1+12)
17. Čína +4:31,6 (1+7)
18. Kazachstán +5:35,7 (0+8)
19. Japonsko +5:43,2 (0+11)
Bulharsko, Korea, Finsko, Slovinsko předstiženi o kolo