Štafeta žen, 4x6 km, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Östersund | Norsko (kon.) |
Tirreno Adriatico - 4. etapa | Víťaz: Alexey Lutsenko (Astana) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: W. Holdenerová (SUI) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Týmový závod, lety HS240, Vikersund | Vítěz: Slovinsko (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Falun | S. Nilssonová (SWE) a J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | Vítěz: J. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Schonach | Vítěz: B. Gruber (AUT) (kon.) |
konec
Štafeta žen, 4x6 km, Östersund
Vítěz: Norsko
Cíl
|
Dahlmeierová předvedla neskutečnou stíhačku, ale nakonec je o půl vteřiny pomalejší než Ukrajinka. Ta poslední krůčky slavila a málem na to doplatila, Dahlmeierová totiž finišovala.
|
|
Cíl
|
Domácí Švédsko je druhé!
|
|
Cíl
|
Norsko vítězí v ženském štafetovém závodě!
|
|
8stř
|
Zatímco Roiselandová sestřelila všech pět terčů, Oebergová na poslední náboj opravila.
|
|
6stř
|
Itálie jde na trestný okruh!
|
|
6stř
|
Norsko jde na trestný okruh!
|
|
6stř
|
Švédsko jde do vedení! Magnussonová pět z pěti! A soupeřky chybují!
|
|
4stř
|
Francie musí na tři trestné okruhy!
|
|
4stř
|
Ne však stojka Gontierové! Opět pět z pěti a Itálie bude mít výrazný náskok na čele!
|
|
1stř
|
Bohužel, Puskarčíková opravila jen dva terče a jde na tři trestná kola.
|
|
1stř
|
Puskarčíková hrubě chybuje a podle všeho míjí všech pět terčů!
|
Konečné pořadí
1. Norsko 1:12:00,1 (1+8)
2. Švédsko +24,3 (0+6)
3. Ukrajina +35,1 (0+5)
4. Německo +35,6 (1+14)
5. Rusko +43,6 (0+12)
6. Slovensko +53,1 (0+9)
7. Polsko +1:47,1 (0+9)
8. Francie +1:57,4 (3+6)
9. USA +2:22,3 (2+5)
10. Itálie +2:32,9 (1+9)
11. Bělorusko +2:33,1 (1+9)
12. Estonsko +3:04,6 (0+11)
13. Švýcarsko +3:25,3 (2+12)
14. Kanada +3:39,9 (1+9)
15. Česko +3:51,9 (4+9)
16. Rakousko +4:17,1 (1+12)
17. Čína +4:31,6 (1+7)
18. Kazachstán +5:35,7 (0+8)
19. Japonsko +5:43,2 (0+11)
Bulharsko, Korea, Finsko, Slovinsko předstiženi o kolo
Pořadí po 8. střelbě
1. Norsko 1:06:57,9
2. Švédsko +12,4
3. Ukrajina +20,6
4. Rusko +44,2
5. Německo +50,4
6. Slovensko +58,1
15. Česko +3:35,0
Pořadí po 7. střelbě
1. Švédsko 1:00:22,5
2. USA +20,4
3. Norsko +32,6
4. Ukrajina +32,8
5. Rusko +39,7
7. Slovensko +1:21,6
15. Česko +3:43,5
Pořadí po 3. předávce
1. Švédsko 53:28,2
2. USA +17,2
3. Ukrajina +39,9
4. Norsko +43,1
5. Rusko +59,7
7. Slovensko +1:17,9
19. Česko +3:51,1
Pořadí po 6. střelbě
1. Švédsko 48:29,4
2. USA +14,5
3. Ukrajina +23,3
4. Norsko +53,7
5. Rusko +59,2
7. Slovensko +1:27,9
19. Česko +3:50,1
Pořadí po 5. střelbě
1. USA 42:065,3
2. Itálie +2,4
3. Švédsko +7,0
4. Ukrajina +8,8
5. Norsko +21,3
11. Slovensko +1:44,8
19. Česko +3:38,9
Pořadí po 2. předávce
1. USA 35:12,2
2. Itálie +0,5
3. Ukrajina +16,6
4. Švédsko +23,2
5. Norsko +27,2
11. Slovensko +1:51,8
19. Česko +2:52,6
Pořadí po 4. střelbě
1. Itálie 30:10,2
2. Ukrajina +13,9
3. USA +16,4
4. Švédsko +27,2
5. Norsko +35,2
11. Slovensko +1:35,5
20. Česko +2:52,2
Pořadí po 3. střelbě
1. Itálie 23:58,1
2. USA +6,3
3. Ukrajina +13,6
4. Švédsko +13,8
5. Norsko +34,5
10. Slovensko +56,1
21. Česko +2:38,4
Pořadí po 1. předávce
1. Itálie 17:13,3
2. Ukrajina +5,4
3. USA +10,1
4. Švédsko +13,7
5. Rusko +23,9
6. Slovensko +29,9
23. Česko +2:31,8
Pořadí po 2. střelbě
1. Ukrajina 12:16,2
2. Švédsko +6,1
3. Itálie +7,5
4. USA +10,7
5. Rusko +16,7
11. Slovensko +27,1
23. Česko +2:17,3
Pořadí po 1. střelbě
1. USA 6:09,9
2. Ukrajina +1,2
3. Kazachstán +1,7
4. Francie +3,1
5. Švédsko +3,6
7. Slovensko +5,7
23. Česko +1:47,2
Startovní listina
1. Německo (Hinzová, Hildebrandová, Herrmannová, Dahlmeierová)
2. Francie (Chevalierová, Aymonierová, Simonová, Braisazová)
3. Norsko (Solemdalová, Tandrevoldová, Eckhoffová, Roiselandová)
4. Rusko (Pavlovová, Mironovová, Kaiševová, Jurlovová-Perchtová)
5. Švédsko (Perssonová, Brorssonová, Magnussonová, Obergová)
6. Itálie (Vittozziová, Gontierová, Runggaldierová, Sanfilippová)
7. Česko (Puskarčíková, Jislová, Davidová, Vítková)
8. Bělorusko (Alimbekavová, I. Kručinkinová, E. Kručinkinová, Krjuková)
9. Švýcarsko (A. Gasparinová, E. Gasparinová, Häckiová, E. Gasparinová)
10. Ukrajina (Merkušinová, Vi. Semerenková, Džimová, Va. Semerenková)
11. USA (Dunkleeová, Eganová, Reidová, Dreissigackerová)
12. Estonsko (Ojaová, Tomingasová, Taliharmová, Beilmannová)
13. Rakousko (Hauserová, Schwaigerová, Riederová, Innerhoferová)
14. Kanada (Beaudryová, Lunderová, Bankesová, Crawfordová)
15. Slovensko (I. Fialková, Poliaková, Kuzminová, P. Fialková)
16. Čína (Tchang, Čchu, Meng, Čang)
17. Bulharsko (Kadevová, Stojanovová, Todorovová, Jordanovová)
18. Japonsko (Tačizakiová, Maedaová, Tanakaová, Hačisukaová)
19. Polsko (Zbylutová, Hojniszová, Gwizdonová, Zuková)
20. Korea (Frolinová, Kim, Ko, Park)
21. Finsko (Minkkinenová, Lehtonenová, Markkanenová, Toivanenová)
22. Slovinsko (Pojeová, Klemenčičová, Einfaltová, Zadravecová)
23. Kazachstán (Višněvská, Bělčenková, Achatovová, Kondratjěvová)
1. Norsko 1:12:00,1 (1+8)
2. Švédsko +24,3 (0+6)
3. Ukrajina +35,1 (0+5)
4. Německo +35,6 (1+14)
5. Rusko +43,6 (0+12)
6. Slovensko +53,1 (0+9)
7. Polsko +1:47,1 (0+9)
8. Francie +1:57,4 (3+6)
9. USA +2:22,3 (2+5)
10. Itálie +2:32,9 (1+9)
11. Bělorusko +2:33,1 (1+9)
12. Estonsko +3:04,6 (0+11)
13. Švýcarsko +3:25,3 (2+12)
14. Kanada +3:39,9 (1+9)
15. Česko +3:51,9 (4+9)
16. Rakousko +4:17,1 (1+12)
17. Čína +4:31,6 (1+7)
18. Kazachstán +5:35,7 (0+8)
19. Japonsko +5:43,2 (0+11)
Bulharsko, Korea, Finsko, Slovinsko předstiženi o kolo
Pořadí po 8. střelbě
1. Norsko 1:06:57,9
2. Švédsko +12,4
3. Ukrajina +20,6
4. Rusko +44,2
5. Německo +50,4
6. Slovensko +58,1
15. Česko +3:35,0
Pořadí po 7. střelbě
1. Švédsko 1:00:22,5
2. USA +20,4
3. Norsko +32,6
4. Ukrajina +32,8
5. Rusko +39,7
7. Slovensko +1:21,6
15. Česko +3:43,5
Pořadí po 3. předávce
1. Švédsko 53:28,2
2. USA +17,2
3. Ukrajina +39,9
4. Norsko +43,1
5. Rusko +59,7
7. Slovensko +1:17,9
19. Česko +3:51,1
Pořadí po 6. střelbě
1. Švédsko 48:29,4
2. USA +14,5
3. Ukrajina +23,3
4. Norsko +53,7
5. Rusko +59,2
7. Slovensko +1:27,9
19. Česko +3:50,1
Pořadí po 5. střelbě
1. USA 42:065,3
2. Itálie +2,4
3. Švédsko +7,0
4. Ukrajina +8,8
5. Norsko +21,3
11. Slovensko +1:44,8
19. Česko +3:38,9
Pořadí po 2. předávce
1. USA 35:12,2
2. Itálie +0,5
3. Ukrajina +16,6
4. Švédsko +23,2
5. Norsko +27,2
11. Slovensko +1:51,8
19. Česko +2:52,6
Pořadí po 4. střelbě
1. Itálie 30:10,2
2. Ukrajina +13,9
3. USA +16,4
4. Švédsko +27,2
5. Norsko +35,2
11. Slovensko +1:35,5
20. Česko +2:52,2
Pořadí po 3. střelbě
1. Itálie 23:58,1
2. USA +6,3
3. Ukrajina +13,6
4. Švédsko +13,8
5. Norsko +34,5
10. Slovensko +56,1
21. Česko +2:38,4
Pořadí po 1. předávce
1. Itálie 17:13,3
2. Ukrajina +5,4
3. USA +10,1
4. Švédsko +13,7
5. Rusko +23,9
6. Slovensko +29,9
23. Česko +2:31,8
Pořadí po 2. střelbě
1. Ukrajina 12:16,2
2. Švédsko +6,1
3. Itálie +7,5
4. USA +10,7
5. Rusko +16,7
11. Slovensko +27,1
23. Česko +2:17,3
Pořadí po 1. střelbě
1. USA 6:09,9
2. Ukrajina +1,2
3. Kazachstán +1,7
4. Francie +3,1
5. Švédsko +3,6
7. Slovensko +5,7
23. Česko +1:47,2
Startovní listina
1. Německo (Hinzová, Hildebrandová, Herrmannová, Dahlmeierová)
2. Francie (Chevalierová, Aymonierová, Simonová, Braisazová)
3. Norsko (Solemdalová, Tandrevoldová, Eckhoffová, Roiselandová)
4. Rusko (Pavlovová, Mironovová, Kaiševová, Jurlovová-Perchtová)
5. Švédsko (Perssonová, Brorssonová, Magnussonová, Obergová)
6. Itálie (Vittozziová, Gontierová, Runggaldierová, Sanfilippová)
7. Česko (Puskarčíková, Jislová, Davidová, Vítková)
8. Bělorusko (Alimbekavová, I. Kručinkinová, E. Kručinkinová, Krjuková)
9. Švýcarsko (A. Gasparinová, E. Gasparinová, Häckiová, E. Gasparinová)
10. Ukrajina (Merkušinová, Vi. Semerenková, Džimová, Va. Semerenková)
11. USA (Dunkleeová, Eganová, Reidová, Dreissigackerová)
12. Estonsko (Ojaová, Tomingasová, Taliharmová, Beilmannová)
13. Rakousko (Hauserová, Schwaigerová, Riederová, Innerhoferová)
14. Kanada (Beaudryová, Lunderová, Bankesová, Crawfordová)
15. Slovensko (I. Fialková, Poliaková, Kuzminová, P. Fialková)
16. Čína (Tchang, Čchu, Meng, Čang)
17. Bulharsko (Kadevová, Stojanovová, Todorovová, Jordanovová)
18. Japonsko (Tačizakiová, Maedaová, Tanakaová, Hačisukaová)
19. Polsko (Zbylutová, Hojniszová, Gwizdonová, Zuková)
20. Korea (Frolinová, Kim, Ko, Park)
21. Finsko (Minkkinenová, Lehtonenová, Markkanenová, Toivanenová)
22. Slovinsko (Pojeová, Klemenčičová, Einfaltová, Zadravecová)
23. Kazachstán (Višněvská, Bělčenková, Achatovová, Kondratjěvová)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka