Převýšov – Ústí n/O 1:2 (kon.) | Vltavín – Litoměřicko 2:1 (kon.) | Benešov – Písek 4:3 (kon.)
Králův Dvůr – Vyšehrad 2:5 (kon.) | Dobrovice – Jirny 0:0 (zruš.) | Velvary – Štěchovice 2:2 (6:5 po pen.)

Velvary právě vstřelily branku!
    Tak to je neskutečné! Ve čtvrté minutě nastavení se totiž domácí Velvary prosadily, díky čemuž získají alespoň bod v tomto zápase! MICHAL OBRTLÍK právě poslal zápas do penaltové rozstřelu a trochu odčinil svou vlastní branku.

85
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Lukáš Batka, přichází David Novák.

84
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Jakub Košata, přichází Matěj Štědronský.

84
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Jaroslav Kafka, přichází Jan Pospíšil.

77
    A dneska to tedy vypadá ještě na drama! Do konce máme bez nastaveného času ještě nějakých třináct minut a domácí tým právě vstřelil kontaktní branku! Naději pro domácí vystřelil MICHAL DOLEŽAL!

76
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Tomáš Nosek, přichází Michal Doležal.

72
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Martin Novák, přichází Patrik Nehoda.

69
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Bohumil Havel, přichází Miroslav Müller.

69
    Štěchovice právě vstřelily branku!
    A vypadá to, že hostující tým si jde v dnešním zápase pro vítězství, jelikož střílí druhou branku v zápase a o stejný počet gólů také vede! Střelce branky se stal LUKÁŠ WOITEK.

64
    Žlutou kartu dostává Bohumil Havel (TJ Slovan Velvary).

60
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Ladislav Volešák, přichází Lukáš Woitek.

46
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Vít Pavlíček, přichází Jan Kalaš.

46
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Tomáš Pavlík, přichází Štěpán Urban.

7
    Tak to byl rychlý start do utkání v podání hostujícího celku, která vede již po osmi minutách! Domácí tým si nakonec vstřelil vlastní branku a jejím autorem je MICHAL OBRTLÍK.