Zlín sledge – Studénka Sledge 5:0 (kon.) | SHK Mustangové – HC Sparta Praha Sledge 3:0 (kon.)
SHK Mustangové AUTO IN
3:0 (3:0, 0:0, 0:0) Stav série: 2:0
HC Sparta Praha Sledge
Sobota 16.03.2019, 15:30Česká para hokejová liga • Utkání o bronz

SHK Mustangové AUTO IN tak v letošní sezoně slaví zisk bronzových medailí! (17:09:00)

Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Hering – 2 min, napadení).
    Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Vojtěch Buhr – 2 min, napadení).
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (sledge) (Krupička – 2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Zapletal – 2 min, hrubost).

Tak to je nevídané, po závěrečné siréně se ještě strhla velká mela v rohu hřiště, došlo na pěsti a do hry se museli zapojit rozhodčí, kteří celou situaci uklidnili.

43:13
    Utkání už má před sebou poslední dvě minuty, neděje se nic podstatného, jelikož Pardubice neustále útočí a o vítězi celé série o bronz je tak s největší pravděpodobností rozhodnuto!

39:13
    Domácí Gajer dostal parádní nahrávku přímo mezi kruhy, jenomže osamocený v plné rychlosti nedokázal udělat kličku tak, jak potřeboval a chtěl.

37:22
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (sledge) (Alex Ohar – 2 min, nedovolené bránění).

36:39
    Doležal objel branku hostů a nahrál prudce před brankoviště, tam však už nikdo z Pardubických nebyl.

34:22
    Odpočaté domácí mužstvo začalo směrem do ofenzivy šlapat zase na plné obrátky a brankář Vápenka má plné ruce práce, aby znovu Sparta neinkasovala.

31:46
    Mustangové začali třetí část aktivněji a snaží se přidat další branku, kdežto Sparta by potřebovala hrát úplně na druhé straně, aby ještě vykřesala sebemenší naději.

30:01

30:00

28:43
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (sledge) (Alex Ohar – 2 min, faul loktem).

27:49
    Zápas se sice hraje neustále na obě strany, jenomže hra po třech brankách Pardubic ztratila takový ten potřebný zápol a podstatě nejsou k vidění žádné šance.

25:04
    Gajer projel středem hřiště a prudce střílel do pravého růžku brány, Vápenka ale zasahovat nemusel.

22:59
    Mustangové nyní tak dlouho kombinovali, až se jim povedlo docela pohledně dostat puk k brance. Tam však střelu nakonec hostující strážce svatyně nemusel krýt a navíc vše končí vysokou holí.

21:01
    Domácí Gajer už si najížděl pro nahozený puk, se kterým by potom unikal sám na brankáře Sparty. Jenomže poslední hostující bránící hráč byl proti a černou pryž dokázal za pět minut dvanáct zabrzdit.

19:09
    Delší nevýrazná pasáž končí zakázaným uvolněním domácího týmu, jak se bude pokračovat dál?

17:15
    Druhá třetina se hraje sice v dobrém tempu, zatím ale chybí nějaké ofenzivnější vážnější akce, Spartě asi je trochu jasné, že otáčet dnešní zápas bude mít hodně složité.