Inter Bratislava – Bardejov 2:3 (kon.) | Šamorín – Petržalka 2:1 (kon.) | KFC Komárno – Dubnica 1:1 (kon.)
Poprad – Skalica 1:0 (kon.)
KFC Komárno
1:1 (1:0)
FK Dubnica
sk Sobota 16.03.2019, 14:30 • Štadión KFC Komárno • MONACObet liga • 19. kolo

Jeden tím bol lepší v prvom polčase, druhý zase v druhom. Komárno si s Dubnicou delí body po remíze 1:1, môžeme povedať, že asi aj zaslúžene. Situáciu oboch celkov v tabuľke to však nerieši. (16:27:28)

90+3

90+3
    Centrované lopty ale Digaňu neohrozili, hrá sa na polovici ihriska.

90+2
    Na začiatku druhej nadstavenej minúty tu máme rohové kopy Komárna.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

89
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Martin Janco, prichádza Matej Vaculík.

89
    Koncovka domáceho futbalistu nemala nárok na úspech, skončila mimo brány.

88
    Futbalista domáceho tímu teraz poťahal protihráča za dres, hostia budú zahrávať voľný kop.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 528 divákov.

86
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Rajmund Mikuš, prichádza Filip Buček.

86
    Dubnici i Komárnu zostáva do konca riadneho hracieho času päť minút. Nadstavovať sa budú minimálne dve minúty.

85
    Sledovali sme nepresnú rozohrávku mužstva hostí, po ktorom bude nasledovať odkop od svätyne domáceho brankára.

84
    Premyslený atak záložníkov Komárna sa končí faulom v strede súperovej polovice.

83
    Zisk lopty v strede poľa, domáci futbalisti sa z obrannej fázy prehupli do útočnej.

82
    Hosťujúci obranca si poradil s krídelníkom domáceho celku a ustál osobný súboj pri postrannej čiare.

80
    Loptu držia na svojich kopačkách domáci hráči, ktorí sa pomaličky presúvajú na polovicu súpera.

78
    Ofsajdové postavenie domáceho hráča zastavilo nádejnú akciu.

77
    Jeden z domácich hráčov bol v útoku až príliš aktívny, čo neuniklo pozornosti hlavného rozhodcu. Útočný faul.

76
    Domáci sa po sérii krátkych prihrávok dostali až k bránke súpera, odkiaľ strieľali len mimo bránky. Nasledovať bude odkop.