Štafeta žen, 4x6 km, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Östersund | Norsko (kon.) |
Tirreno Adriatico - 4. etapa | Víťaz: Alexey Lutsenko (Astana) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: W. Holdenerová (SUI) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Týmový závod, lety HS240, Vikersund | Vítěz: Slovinsko (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Falun | S. Nilssonová (SWE) a J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | Vítěz: J. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Schonach | Vítěz: B. Gruber (AUT) (kon.) |
konec
SP - skoky HS106, Schonach
Vítěz: J. Watabe (JPN)
Jan Vojkůvka
Pořadí
1. Jošito Watabe (JPN)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:21
3. Terence Weber (GER) +0:22
4. Bernhard Gruber (AUT) +0:32
5. Manuel Faisst (GER) +0:34
6. Rjota Jamamoto (JPN) +0:34
7. Lukas Greiderer (AUT) +0:37
8. Espen Bjørnstad (NOR) +0:39
9. Johannes Rydzek (GER) +0:42
10. Vincenz Geiger (GER) +0:43
11. Paul Gerstgraser (AUT) +0:44
12. Ilkka Herola (FIN) +0:44
13. Akito Watabe (JPN) +0:45
14. Jan Schmid (NOR) +0:46
15. Fabian Riessle (GER) +0:51
16. Harald Johnas Riiber (NOR) +0:52
17. Lukas Klapfer (AUT) +0:54
18. Hideaki Nagai (JPN) +0:58
19. Szczepan Kupczak (POL) +1:01
20. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:07
21. Antoine Gerard (FRA) +1:10
22. Espen Andersen (NOR) +1:13
23. Leevi Mutru (FIN) +1:15
24. Ondřej Pažout (CZE) +1:16
25. Wilhelm Denifl (AUT) +1:22
26. Jasper Good (USA) +1:23
27. David Welde (GER) +1:25
28. Vid Vrhovnik (SLO) +1:25
29. Erněst Jachin (RUS) +1:29
30. Go Jamamoto (JPN) +1:36
Tomáš Portyk (CZE) DQ
Startovní listina
1. Justin Moczarski (GER)
2. Simon Hüttel (GER)
3. David Welde (GER)
4. Otto Niittykoski (FIN)
5. Ondřej Pažout (CZE)
6. Gašper Brecl (SLO)
7. Če-un Pak (KOR)
8. Vitalij Ivanov (RUS)
9. Edgar Vallet (FRA)
10. Jasper Good (USA)
11. Ben Loomis (USA)
12. David Mach (GER)
13. Luis Lehnert (GER)
14. Aaron Kostner (ITA)
15. Vid Vrhovnik (SLO)
16. Rjota Jamamoto (JPN)
17. Adam Cieslar (POL)
18. Laurent Muhlethaler (FRA)
19. Harald Johnas Riiber (NOR)
20. Erněst Jachin (RUS)
21. Julian Schmid (GER)
22. Tim Hug (SUI)
23. Taylor Fletcher (USA)
24. Paul Gerstgraser (AUT)
25. Leevi Mutru (FIN)
26. Johannes Lamparter (AUT)
27. Tomáš Portyk (CZE)
28. Szczepan Kupczak (POL)
29. Maxime Laheurte (FRA)
30. Samuel Costa (ITA)
31. Hideaki Nagai (JPN)
32. Francois Braud (FRA)
33. Antoine Gerard (FRA)
34. Bernhard Gruber (AUT)
35. Eero Hirvonen (FIN)
36. Alessandro Pittin (ITA)
37. Go Jamamoto (JPN)
38. Terence Weber (GER)
39. Lukas Greiderer (AUT)
40. Wilhelm Denifl (AUT)
41. Jošito Watabe (JPN)
42. Espen Andersen (NOR)
43. Jan Schmid (NOR)
44. Lukas Klapfer (AUT)
45. Magnus Krog (NOR)
46. Martin Fritz (AUT)
47. Ilkka Herola (FIN)
48. Manuel Faisst (GER)
49. Espen Bjørnstad (NOR)
50. Fabian Riessle (GER)
51. Jörgen Graabak (NOR)
52. Vincenz Geiger (GER)
53. Johannes Rydzek (GER)
54. Franz-Josef Rehrl (AUT)
55. Akito Watabe (JPN)
56. Jarl Magnus Riiber (NOR)
Průběžné pořadí SP
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 1358
2. Akito Watabe (JPN) 819
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) 787
4. Johannes Rydzek (GER) 761
5. Vincenz Geiger (GER) 753
6. Mario Seidl (AUT) 729
7. Jörgen Graabak (NOR) 699
8. Fabian Riessle (GER) 656
9. Espen Bjørnstad (NOR) 566
10. Manuel Faisst (GER) 444
35. Tomáš Portyk (CZE) 86
61. Jan Vytrval (CZE) 5
1. Jošito Watabe (JPN)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:21
3. Terence Weber (GER) +0:22
4. Bernhard Gruber (AUT) +0:32
5. Manuel Faisst (GER) +0:34
6. Rjota Jamamoto (JPN) +0:34
7. Lukas Greiderer (AUT) +0:37
8. Espen Bjørnstad (NOR) +0:39
9. Johannes Rydzek (GER) +0:42
10. Vincenz Geiger (GER) +0:43
11. Paul Gerstgraser (AUT) +0:44
12. Ilkka Herola (FIN) +0:44
13. Akito Watabe (JPN) +0:45
14. Jan Schmid (NOR) +0:46
15. Fabian Riessle (GER) +0:51
16. Harald Johnas Riiber (NOR) +0:52
17. Lukas Klapfer (AUT) +0:54
18. Hideaki Nagai (JPN) +0:58
19. Szczepan Kupczak (POL) +1:01
20. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:07
21. Antoine Gerard (FRA) +1:10
22. Espen Andersen (NOR) +1:13
23. Leevi Mutru (FIN) +1:15
24. Ondřej Pažout (CZE) +1:16
25. Wilhelm Denifl (AUT) +1:22
26. Jasper Good (USA) +1:23
27. David Welde (GER) +1:25
28. Vid Vrhovnik (SLO) +1:25
29. Erněst Jachin (RUS) +1:29
30. Go Jamamoto (JPN) +1:36
Tomáš Portyk (CZE) DQ
Startovní listina
1. Justin Moczarski (GER)
2. Simon Hüttel (GER)
3. David Welde (GER)
4. Otto Niittykoski (FIN)
5. Ondřej Pažout (CZE)
6. Gašper Brecl (SLO)
7. Če-un Pak (KOR)
8. Vitalij Ivanov (RUS)
9. Edgar Vallet (FRA)
10. Jasper Good (USA)
11. Ben Loomis (USA)
12. David Mach (GER)
13. Luis Lehnert (GER)
14. Aaron Kostner (ITA)
15. Vid Vrhovnik (SLO)
16. Rjota Jamamoto (JPN)
17. Adam Cieslar (POL)
18. Laurent Muhlethaler (FRA)
19. Harald Johnas Riiber (NOR)
20. Erněst Jachin (RUS)
21. Julian Schmid (GER)
22. Tim Hug (SUI)
23. Taylor Fletcher (USA)
24. Paul Gerstgraser (AUT)
25. Leevi Mutru (FIN)
26. Johannes Lamparter (AUT)
27. Tomáš Portyk (CZE)
28. Szczepan Kupczak (POL)
29. Maxime Laheurte (FRA)
30. Samuel Costa (ITA)
31. Hideaki Nagai (JPN)
32. Francois Braud (FRA)
33. Antoine Gerard (FRA)
34. Bernhard Gruber (AUT)
35. Eero Hirvonen (FIN)
36. Alessandro Pittin (ITA)
37. Go Jamamoto (JPN)
38. Terence Weber (GER)
39. Lukas Greiderer (AUT)
40. Wilhelm Denifl (AUT)
41. Jošito Watabe (JPN)
42. Espen Andersen (NOR)
43. Jan Schmid (NOR)
44. Lukas Klapfer (AUT)
45. Magnus Krog (NOR)
46. Martin Fritz (AUT)
47. Ilkka Herola (FIN)
48. Manuel Faisst (GER)
49. Espen Bjørnstad (NOR)
50. Fabian Riessle (GER)
51. Jörgen Graabak (NOR)
52. Vincenz Geiger (GER)
53. Johannes Rydzek (GER)
54. Franz-Josef Rehrl (AUT)
55. Akito Watabe (JPN)
56. Jarl Magnus Riiber (NOR)
Průběžné pořadí SP
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 1358
2. Akito Watabe (JPN) 819
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) 787
4. Johannes Rydzek (GER) 761
5. Vincenz Geiger (GER) 753
6. Mario Seidl (AUT) 729
7. Jörgen Graabak (NOR) 699
8. Fabian Riessle (GER) 656
9. Espen Bjørnstad (NOR) 566
10. Manuel Faisst (GER) 444
35. Tomáš Portyk (CZE) 86
61. Jan Vytrval (CZE) 5
1. Jošito Watabe (JPN)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:21
3. Terence Weber (GER) +0:22
4. Bernhard Gruber (AUT) +0:32
5. Manuel Faisst (GER) +0:34
6. Rjota Jamamoto (JPN) +0:34
7. Lukas Greiderer (AUT) +0:37
8. Espen Bjørnstad (NOR) +0:39
9. Johannes Rydzek (GER) +0:42
10. Vincenz Geiger (GER) +0:43
11. Paul Gerstgraser (AUT) +0:44
12. Ilkka Herola (FIN) +0:44
13. Akito Watabe (JPN) +0:45
14. Jan Schmid (NOR) +0:46
15. Fabian Riessle (GER) +0:51
16. Harald Johnas Riiber (NOR) +0:52
17. Lukas Klapfer (AUT) +0:54
18. Hideaki Nagai (JPN) +0:58
19. Szczepan Kupczak (POL) +1:01
20. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:07
21. Antoine Gerard (FRA) +1:10
22. Espen Andersen (NOR) +1:13
23. Leevi Mutru (FIN) +1:15
24. Ondřej Pažout (CZE) +1:16
25. Wilhelm Denifl (AUT) +1:22
26. Jasper Good (USA) +1:23
27. David Welde (GER) +1:25
28. Vid Vrhovnik (SLO) +1:25
29. Erněst Jachin (RUS) +1:29
30. Go Jamamoto (JPN) +1:36
Tomáš Portyk (CZE) DQ (14:52:44)
1. Justin Moczarski (GER)
2. Simon Hüttel (GER)
3. David Welde (GER)
4. Otto Niittykoski (FIN)
5. Ondřej Pažout (CZE)
6. Gašper Brecl (SLO)
7. Če-un Pak (KOR)
8. Vitalij Ivanov (RUS)
9. Edgar Vallet (FRA)
10. Jasper Good (USA)
11. Ben Loomis (USA)
12. David Mach (GER)
13. Luis Lehnert (GER)
14. Aaron Kostner (ITA)
15. Vid Vrhovnik (SLO)
16. Rjota Jamamoto (JPN)
17. Adam Cieslar (POL)
18. Laurent Muhlethaler (FRA)
19. Harald Johnas Riiber (NOR)
20. Erněst Jachin (RUS)
21. Julian Schmid (GER)
22. Tim Hug (SUI)
23. Taylor Fletcher (USA)
24. Paul Gerstgraser (AUT)
25. Leevi Mutru (FIN)
26. Johannes Lamparter (AUT)
27. Tomáš Portyk (CZE)
28. Szczepan Kupczak (POL)
29. Maxime Laheurte (FRA)
30. Samuel Costa (ITA)
31. Hideaki Nagai (JPN)
32. Francois Braud (FRA)
33. Antoine Gerard (FRA)
34. Bernhard Gruber (AUT)
35. Eero Hirvonen (FIN)
36. Alessandro Pittin (ITA)
37. Go Jamamoto (JPN)
38. Terence Weber (GER)
39. Lukas Greiderer (AUT)
40. Wilhelm Denifl (AUT)
41. Jošito Watabe (JPN)
42. Espen Andersen (NOR)
43. Jan Schmid (NOR)
44. Lukas Klapfer (AUT)
45. Magnus Krog (NOR)
46. Martin Fritz (AUT)
47. Ilkka Herola (FIN)
48. Manuel Faisst (GER)
49. Espen Bjørnstad (NOR)
50. Fabian Riessle (GER)
51. Jörgen Graabak (NOR)
52. Vincenz Geiger (GER)
53. Johannes Rydzek (GER)
54. Franz-Josef Rehrl (AUT)
55. Akito Watabe (JPN)
56. Jarl Magnus Riiber (NOR)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 1358
2. Akito Watabe (JPN) 819
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) 787
4. Johannes Rydzek (GER) 761
5. Vincenz Geiger (GER) 753
6. Mario Seidl (AUT) 729
7. Jörgen Graabak (NOR) 699
8. Fabian Riessle (GER) 656
9. Espen Bjørnstad (NOR) 566
10. Manuel Faisst (GER) 444
35. Tomáš Portyk (CZE) 86
61. Jan Vytrval (CZE) 5