Štafeta žen, 4x6 km, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Östersund | Norsko (kon.) |
Tirreno Adriatico - 4. etapa | Víťaz: Alexey Lutsenko (Astana) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: W. Holdenerová (SUI) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Týmový závod, lety HS240, Vikersund | Vítěz: Slovinsko (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Falun | S. Nilssonová (SWE) a J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | Vítěz: J. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Schonach | Vítěz: B. Gruber (AUT) (kon.) |
konec
Finále SP - slalom žen, 1. kolo, Soldeu
Vítěz: W. Holdenerová (SUI)
Jan Vojkůvka
Pořadí po 1. kole
1. Wendy Holdenerová (SUI) 53,14
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,28
3. Petra Vlhová (SVK) +1,22
4. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +1,26
5. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,42
6. Frida Hansdotterová (SWE) +1,53
7. Kristin Lysdahlová (NOR) +1,75
8. Bernadette Schildová (AUT) +1,95
9. Katharina Truppeová (AUT) +2,49
10. Charlotta Säfvenbergová (SWE) +3,16
11. Lena Dürrová (GER) +3,17
12. Aline Daniothová (SUI) +3,19
13. Nastasia Noensová (FRA) +3,36
14. Irene Curtoniová (ITA) +3,73
15. Laurence St. Germainová (CAN) +6,95
16. Roni Remmeová (CAN) +17,49
Katharina Huberová (AUT) DNF
Meta Hrovatová (SLO) DNF
Mina Fürst Holtmannová (NOR) DNF
Erin Mielzynská (CAN) DNF
Chiara Costazzová (ITA) DNF
Christina Geigerová (GER) DNF
Startovní listina
1. Katharina Liensbergerová (AUT)
2. Petra Vlhová (SVK)
3. Wendy Holdenerová (SUI)
4. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
5. Frida Hansdotterová (SWE)
6. Mikaela Shiffrinová (USA)
7. Katharina Truppeová (AUT)
8. Laurence St. Germainová (CAN)
9. Kristin Lysdahlová (NOR)
10. Christina Geigerová (GER)
11. Chiara Costazzová (ITA)
12. Erin Mielzynská (CAN)
13. Irene Curtoniová (ITA)
14. Bernadette Schildová (AUT)
15. Aline Daniothová (SUI)
16. Roni Remmeová (CAN)
17. Lena Dürrová (GER)
18. Nastasia Noensová (FRA)
19. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
20. Meta Hrovatová (SLO)
21. Katharina Huberová (AUT)
22. Charlotta Säfvenbergová (SWE)
Průběžné pořadí disciplíny
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1060
2. Petra Vlhová (SVK) 817
3. Wendy Holdenerová (SUI) 601
4. Anna Swenn-Larssonová (SWE) 436
5. Frida Hansdotterová (SWE) 434
40. Gabriela Capová (CZE) 33
52. Martina Dubovská (CZE) 8
Průběžné pořadí SP
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 2004
2. Petra Vlhová (SVK) 1235
3. Wendy Holdenerová (SUI) 959
4. Nicole Schmidhoferová (AUT) 771
5. Viktoria Rebensburgová (GER) 769
51. Ester Ledecká (CZE) 129
87. Gabriela Capová (CZE) 33
120. Martina Dubovská (CZE) 8
1. Wendy Holdenerová (SUI) 53,14
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,28
3. Petra Vlhová (SVK) +1,22
4. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +1,26
5. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,42
6. Frida Hansdotterová (SWE) +1,53
7. Kristin Lysdahlová (NOR) +1,75
8. Bernadette Schildová (AUT) +1,95
9. Katharina Truppeová (AUT) +2,49
10. Charlotta Säfvenbergová (SWE) +3,16
11. Lena Dürrová (GER) +3,17
12. Aline Daniothová (SUI) +3,19
13. Nastasia Noensová (FRA) +3,36
14. Irene Curtoniová (ITA) +3,73
15. Laurence St. Germainová (CAN) +6,95
16. Roni Remmeová (CAN) +17,49
Katharina Huberová (AUT) DNF
Meta Hrovatová (SLO) DNF
Mina Fürst Holtmannová (NOR) DNF
Erin Mielzynská (CAN) DNF
Chiara Costazzová (ITA) DNF
Christina Geigerová (GER) DNF
Startovní listina
1. Katharina Liensbergerová (AUT)
2. Petra Vlhová (SVK)
3. Wendy Holdenerová (SUI)
4. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
5. Frida Hansdotterová (SWE)
6. Mikaela Shiffrinová (USA)
7. Katharina Truppeová (AUT)
8. Laurence St. Germainová (CAN)
9. Kristin Lysdahlová (NOR)
10. Christina Geigerová (GER)
11. Chiara Costazzová (ITA)
12. Erin Mielzynská (CAN)
13. Irene Curtoniová (ITA)
14. Bernadette Schildová (AUT)
15. Aline Daniothová (SUI)
16. Roni Remmeová (CAN)
17. Lena Dürrová (GER)
18. Nastasia Noensová (FRA)
19. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
20. Meta Hrovatová (SLO)
21. Katharina Huberová (AUT)
22. Charlotta Säfvenbergová (SWE)
Průběžné pořadí disciplíny
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1060
2. Petra Vlhová (SVK) 817
3. Wendy Holdenerová (SUI) 601
4. Anna Swenn-Larssonová (SWE) 436
5. Frida Hansdotterová (SWE) 434
40. Gabriela Capová (CZE) 33
52. Martina Dubovská (CZE) 8
Průběžné pořadí SP
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 2004
2. Petra Vlhová (SVK) 1235
3. Wendy Holdenerová (SUI) 959
4. Nicole Schmidhoferová (AUT) 771
5. Viktoria Rebensburgová (GER) 769
51. Ester Ledecká (CZE) 129
87. Gabriela Capová (CZE) 33
120. Martina Dubovská (CZE) 8
1. Wendy Holdenerová (SUI) 53,14
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,28
3. Petra Vlhová (SVK) +1,22
4. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +1,26
5. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,42
6. Frida Hansdotterová (SWE) +1,53
7. Kristin Lysdahlová (NOR) +1,75
8. Bernadette Schildová (AUT) +1,95
9. Katharina Truppeová (AUT) +2,49
10. Charlotta Säfvenbergová (SWE) +3,16
11. Lena Dürrová (GER) +3,17
12. Aline Daniothová (SUI) +3,19
13. Nastasia Noensová (FRA) +3,36
14. Irene Curtoniová (ITA) +3,73
15. Laurence St. Germainová (CAN) +6,95
16. Roni Remmeová (CAN) +17,49
Katharina Huberová (AUT) DNF
Meta Hrovatová (SLO) DNF
Mina Fürst Holtmannová (NOR) DNF
Erin Mielzynská (CAN) DNF
Chiara Costazzová (ITA) DNF
Christina Geigerová (GER) DNF
Třetí místo obsadila slovenská favoritka Petra Vlhová, její ztráta na první místo ale činí už propastných 1,22 sekundy.
1. Wendy Holdenerová (SUI) 53,14
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,28
3. Petra Vlhová (SVK) +1,22
4. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +1,26
5. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,42
6. Frida Hansdotterová (SWE) +1,53
7. Kristin Lysdahlová (NOR) +1,75
8. Bernadette Schildová (AUT) +1,95