Štafeta žen, 4x6 km, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Östersund | Norsko (kon.) |
Tirreno Adriatico - 4. etapa | Víťaz: Alexey Lutsenko (Astana) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: W. Holdenerová (SUI) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Týmový závod, lety HS240, Vikersund | Vítěz: Slovinsko (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Falun | S. Nilssonová (SWE) a J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | Vítěz: J. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Schonach | Vítěz: B. Gruber (AUT) (kon.) |
konec
Finále SP - slalom žen, 2. kolo, Soldeu
Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
Komentáře nejsou k dispozici.
Výsledky slalomu žen:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:48.15
2. Wendy Holdenerová (SUI) +0.07
3. Petra Vlhová (SVK) +1.20
4. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +1.58
5. Frida Hansdotterová (SWE) +1.89
6. Bernadette Schildová (AUT) +2.30
7. Katharina Liensbergerová (AUT) +2.39
8. Kristin Lysdahlová (NOR) +2.43
9. Katharina Truppeová (AUT) +3.60
10. Nastasia Noensová (FRA) +4.05
11. Lena Dürrová (GER) +4.24
12. Irene Curtoniová (ITA) +6.49
13. Laurence St. Germainová (CAN) +8.15
14. Charlotta Säfvenbergová (SWE) +12.58
15. Roni Remmeová (CAN) +18.88
Aline Daniothová (SUI) DNF
Pořadí po 1. kole
1. Wendy Holdenerová (SUI) 53,14
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,28
3. Petra Vlhová (SVK) +1,22
4. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +1,26
5. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,42
6. Frida Hansdotterová (SWE) +1,53
7. Kristin Lysdahlová (NOR) +1,75
8. Bernadette Schildová (AUT) +1,95
9. Katharina Truppeová (AUT) +2,49
10. Charlotta Säfvenbergová (SWE) +3,16
11. Lena Dürrová (GER) +3,17
12. Aline Daniothová (SUI) +3,19
13. Nastasia Noensová (FRA) +3,36
14. Irene Curtoniová (ITA) +3,73
15. Laurence St. Germainová (CAN) +6,95
16. Roni Remmeová (CAN) +17,49
Startovní listina 2. kola:
1. Roni Remmeová (CAN) +17,49
2. Laurence St. Germainová (CAN) +6,95
3. Irene Curtoniová (ITA) +3,73
4. Nastasia Noensová (FRA) +3,36
5. Aline Daniothová (SUI) +3,19
6. Lena Dürrová (GER) +3,17
7. Charlotta Säfvenbergová (SWE) +3,16
8. Katharina Truppeová (AUT) +2,49
9. Bernadette Schildová (AUT) +1,95
10. Kristin Lysdahlová (NOR) +1,75
11. Frida Hansdotterová (SWE) +1,53
12. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,42
13. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +1,26
14. Petra Vlhová (SVK) +1,22
15. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,28
16. Wendy Holdenerová (SUI)
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:48.15
2. Wendy Holdenerová (SUI) +0.07
3. Petra Vlhová (SVK) +1.20
4. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +1.58
5. Frida Hansdotterová (SWE) +1.89
6. Bernadette Schildová (AUT) +2.30
7. Katharina Liensbergerová (AUT) +2.39
8. Kristin Lysdahlová (NOR) +2.43
9. Katharina Truppeová (AUT) +3.60
10. Nastasia Noensová (FRA) +4.05
11. Lena Dürrová (GER) +4.24
12. Irene Curtoniová (ITA) +6.49
13. Laurence St. Germainová (CAN) +8.15
14. Charlotta Säfvenbergová (SWE) +12.58
15. Roni Remmeová (CAN) +18.88
Aline Daniothová (SUI) DNF
Pořadí po 1. kole
1. Wendy Holdenerová (SUI) 53,14
2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,28
3. Petra Vlhová (SVK) +1,22
4. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +1,26
5. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,42
6. Frida Hansdotterová (SWE) +1,53
7. Kristin Lysdahlová (NOR) +1,75
8. Bernadette Schildová (AUT) +1,95
9. Katharina Truppeová (AUT) +2,49
10. Charlotta Säfvenbergová (SWE) +3,16
11. Lena Dürrová (GER) +3,17
12. Aline Daniothová (SUI) +3,19
13. Nastasia Noensová (FRA) +3,36
14. Irene Curtoniová (ITA) +3,73
15. Laurence St. Germainová (CAN) +6,95
16. Roni Remmeová (CAN) +17,49
Startovní listina 2. kola:
1. Roni Remmeová (CAN) +17,49
2. Laurence St. Germainová (CAN) +6,95
3. Irene Curtoniová (ITA) +3,73
4. Nastasia Noensová (FRA) +3,36
5. Aline Daniothová (SUI) +3,19
6. Lena Dürrová (GER) +3,17
7. Charlotta Säfvenbergová (SWE) +3,16
8. Katharina Truppeová (AUT) +2,49
9. Bernadette Schildová (AUT) +1,95
10. Kristin Lysdahlová (NOR) +1,75
11. Frida Hansdotterová (SWE) +1,53
12. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,42
13. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +1,26
14. Petra Vlhová (SVK) +1,22
15. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,28
16. Wendy Holdenerová (SUI)
Viktor Sandev