Newcastle Jets – Central Coast 2:3 (kon.) | Melbourne Victory – Brisbane Roar 2:1 (kon.)
Melbourne Victory FC
2:1 (2:0)
Brisbane Roar FC
Sobota 16.03.2019, 09:50 • Etihad Stadium • Australská A-League • 22. kolo

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 5:1. (11:51:04)

Barbarouses vstřelil obě domácí branky, hosté dokázali ve druhém poločase jen snížit. Body tak zůstávají doma, vyhrává je Melbourne.

90+4

90+3
    Poslední nastavená minuta právě začala.

90+2
    Rohový kop pro domácí.

90+2
    Barbarouses našel Athiuse, jehož rána se zastavila na tyčce.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

89
    Brisbane Roar se nastěhovalo na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet, nyní Henrique zakončoval a jeho ránu domácí brankář ve spoluhráči s obránci zastavil.

88
    Aktivně hrající domácí celek nyní vybojoval rohový kop.

86
    Střídání v týmu Melbourne Victory FC: ze hřiště odchází James Troisi, přichází Rahmat Akbari.

85
    Kosta Barbarouses hraje hodně aktivně a je na něm vidět, že chce hattrick.

83
    Hosté faulovali na polovině hrací plochy, rozehrávat tak budou domácí.

82
    Domácí celek se snaží držet hru daleko od své branky, což se zatím daří. Road v posledních minutách na výraznější šanci čeká.

81
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky hry v tomto zápase.

80
    Střídání v týmu Brisbane Roar FC: ze hřiště odchází Stefan Nigro, přichází Henrique.

79
    Kosta Barbarouses se před brankou hlásil o přihrávku, míč se k němu nedostal, neboť jej získal brankář.