Děčín – Kadaň 5:2 (kon.) | Ještěři – Litoměřice 4:1 (kon.)
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
SHC Killers Litoměřice
Neděle 17.03.2019, 13:30 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • 2. Liga - Čechy Sever

Domácí celek vyhrává tento zápas 4:1, a tak získává další body do tabulky. Litoměřice se ve třetí třetině snažily zápas zdramatizovat, ale prosadit se nedokázaly. (15:10:04)

44:57
    Ještě jedna střela, brankář byl připravený. Vhazování před brankou Ještěrů.

Vladimír Brož z kruhu pálil nad branku.

43:44
    Buly před brankou Ústí, Killers se snaží zdramatizovat duel.

43:13
    Vhazovat se bude ve středním pásmu.

42:53
    Jiří Grus pálil nad branku od modré čáry.

42:37
    Mnoho šancí momentálně už k vidění není. Domácí Ústí míří za výhrou.

41:43
    Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Marek Stibol – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

40:53
    Domácí brankář drží míč, vhazovat se bude před jeho brankou. Litoměřice se snaží hrát aktivně, ale mají velké problémy s přesností střelby.

39:53
    Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (David Pelíšek – 2 min., sekání).

39:52
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek hraje aktivně.

38:56
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, Litoměřice ale hrají aktivněji.

37:51
    Litoměřice vybojovaly buly v útočném pásmu.

37:30
    Domácí celek se nyní osvobodil jen za cenu zakázaného uvolnění.

36:30
    Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (Jiří Vitko – 2 min., hrubost + 10 minut osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Ondřej Sýkora – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (Ivan Kučera – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

36:21
    Ještěři právě vstřelili branku!
    Eduard Haken udělal chybu v rozehrávce, míček získal JIŘÍ VITKO a trefil se přesně do horní části branky.

35:40
    Rychlá akce domácích byla zblokovaná. Brankář zasahovat nemusel.

35:11
    Domácí brankář kryje míček, bude se vhazovat před jeho brankou.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Wágner (Vaněk), 16. Vitko, 33. Čejka (Vitko, Tomáš), 37. Vitko – 10. Grus (Vandas)

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem: Homolka (Landt) – Brož, Brůha, Čejka O., Čejka P., Haas, Kučera, Langr, Pelíšek, Řežábek, Schwarzsirg, Šilínek, Tomáš, Vaněk, Vitko, Wágner
    SHC Killers Litoměřice: Zimanzl – Haken J., Haken E., Smolík, Patrák, Ježek, Sýkora, Vandas, Gazsi, Rechtorik, Stibol, Novák, Grus,