Bielefeld – Bochum 3:1 (kon.) | Paderborn – Ingolstadt 3:1 (kon.)
Neděle 17.03.2019, 13:302. německá Bundesliga • 26. kolo

Střely mimo: 9:4.
    Rohy: 6:8.
    Ofsajdy: 2:2.
    Fauly: 12:9.

Je za námi konec zápasu. Body zůstávají po dramatické koncovce doma. Do vedení šli v 53. minutě hosté, když se prosadil Kerschbaumer, jenže Ingolstadt totálně nezvládl desetiminutovku, během níž třikrát inkasoval. Nejprve se trefil Klement, na kterého dvěma góly navázal Antwi-Adjej.

90+3

90+2
    Gueye se v závěru zápasu dopustil faulu. Hosté budou rozehrávat.

90+1
    Míč drží hosté, ale příliš dopředu se neženou.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

89
    Do konce zápasu zbývá jedna minuta, míč mají domácí a kombinují na polovině hřiště. O bodech je rozhodnuto.

88
    V obrovské šanci se zjevil Klement, který za vápnem technickou střelou na zadní zkusil překonat Tschaunera. To se mu ovšem nepovedlo, protože brankář Ingolstadtu předvedl skvělý zákrok!
    85. ANTWI-ADJEJ - 3:1

85
    Paderborn právě vstřelil branku!
    Je hotovo. Domácí vybojovali balon, Vasiliadis ho předložil doleva, kam si naběhl CHRISTOPHER ANTWI-ADJEJ, jemuž nedělalo problém překonat Tschaunera – 3:1!

84
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Michel, přichází Gjasula.

83
    Mohlo být srovnáno! Sahin centroval z levé strany před branku, kde byl osamocený Lezcano, který v obrovské příležitosti pouze trefil Zingerleho!

81
    Antwi-Adjej dostával přihrávku za obranu, ale byla příliš dlouhá. Míč mají hosté.