Nové Veselí – Plzeň 21:31 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
21:31 (10:15)
Talent tým Plzeňského kraje
Pondělí 18.03.2019, 20:05 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • 22. kolo

TJ Sokol Nové Veselí – SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň 21:31 (10:15)
    Nejvíce branek: Dodica 5/3, Ptáčník 4, Štohanzl 3 – Tonar 7, Šindelář 5, Chmelík 3. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 4/3 – 1/1. Vyloučení: 2:2. (21:36:51)

Základní část STRABAG RAIL Extraligy je za námi! V posledním zápase si Plzeň triumfálním způsobem došla pro výhru, když zkraje druhé půle odskočila do osmibrankového náskoku, který již nepustila. Oslabená domácí sestava již nenašla recept na hostující hráče, kteří utkání v exhibičním tempu s hráči širší sestavy dohráli bez sebemenších potíží a zajistili si tak první místo v tabulce. Dnešnímu utkání hodně pomohl i špičkový výkon rozhodčích, na kterém lze hledat těžko nějaké chyby.

Zatímco Plzeň jde po výhře 31:21 na Lovosice, Karviná podstoupí slezské derby s Frýdkem-Místkem. Nové Veselí jde pak na pražskou Duklu. První čtvrtfinálová utkání se zde ve Veselí odehraje v sobotu a neděli 23. a 24. března. Do té doby se s vámi z Nového Veselí loučím, přeji vám příjemný zbytek pondělku a úspěšný týden. V sobotu se budu opět z Veselí těšit napočtenou!

Konec zápasu. (21:31)
    60
    Tomáš Nejdl ale v posledních sekundách upravuje klepákem na konečných 21:31! (21:31)
    60
    21 sekund před koncem přidává 21. gól Veselí Štohanzl a využívá tímto způsobem přesilovku. (21:30)

60
    Poslední minuta zápasu, Veselí má v ní míč. Bartůněk prostrčil pod sebe na pivota, při tom ho ale fauloval Šíra a domácí dohrají v početní výhodě. (20:30)
    59
    Dvacátý gól, dvacet panáků na baru! O pár korun bude asi dnes chudší Štohanzl, který na levé spojce kličkou udělal obránce a prosadil se podruhé v zápase. (20:30)
    58
    Hosté si z toho v závěru udělali exhibici. Domácí obrana už ani moc nekladla odpor Nejdlovi, který na devítce vyskočil a překonal Šimovčeka. (19:30)
    57
    Adam Ptáčník si vzal míč, podíval se, kde kdo stojí a na gólmana nehledě napálil míč tam, kam přesně chtěl. Do branky. (19:29)
    56
    Najman se dočkal a dnes to bude za svůj zásah asi pěkně po utkání na baru rozjíždět. 18:29. do konce zápasu zbývá odehrát čtyři minuty. (18:29)
    56
    Díky drobnému výpadku internetu v domácí hale jsme prošvihli dva góly, ten druhý dal Wildt opravdu jednoduše a je to na domácí straně totální rozklad. (17:29)
    55
    Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šíra). (17:28)

54
    Klusáček odehrává první minuty za A-tým Veselí a od Dodicy dostal pěkný úhel, jenže trefil jenom boční síť! (17:27)

53
    Po dalším neúspěšném útoku přichází poslední oddechový čas v čase 52:47, tentokrát na domácí straně. (17:27)
    53
    Bičiště má zase prostor, zase se ho rozhodl využít a zase přidal gól. Dnes to je jeho druhý zásah. (17:27)

52
    Pavel Najman je bez okolků legenda domácího týmu. Tentokrát dostal prostor na levém křídle, jenže opět nechal vyniknout Herajta! (17:26)

52
    Domácím se povedl ubránit útok hostí, respektive je vytlačit do zámezí, odkud může Sokol letět vstříc 18. gólu. (17:26)
    51
    Dodica sedmičky střílí opravdu na hraně tří sekund. Tentokrát zvolil zakončení Herajtovi na stojnou nohu a v klidu snižuje na devět branek sekery. (17:26)
    50
    Tomáš Nejdl si Veselí dobře pamatuje. Jednak tady i jeden čas působil, tentokrát ale hraje za Talent a talentovaný hráč se po delší době prosazuje. (16:26)