Tampa – Arizona 4:1 (kon.) | Chicago – Vancouver 2:3 (po pr.) | Los Angeles – Winnipeg 2:3 (kon.)
San Jose – Vegas 3:7 (kon.)
HC Škoda Plzeň
1:2 (1:0, 0:0, 0:2) Stav série: 0:1
VHK ROBE Vsetín
Úterý 19.03.2019, 12:30 • Home Monitoring Aréna • Play-off DHL extraligy juniorů • Čtvrtfinále

59:36
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Eret – 2 min., krosček).

47:38
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Adamec – 2 min., podrážení).

42:14
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Š. Jenáček – 2 min., podrážení).

38:57
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Jindra – 2 min., podrážení).

33:03
    Ján Petriska předvedl velkou hloupost ve středu hřiště. Zcela úmyslně napadl domácího Princla, který náraz vůbec nečekal. Hostující útočník je za to odměněn trestem na pět minut plus osobní trest do konce utkání.

32:28
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Lokajíček – 2 min., faul loktem).

27:55
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Malát – 2 min., vysoká hůl).

25:06
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kožený – 2 min., podrážení).

23:20
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (J. Jenáček. – 2 min., držení).

16:50
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kožený – 2 min., držení hole).

12:00
    A navíc komplikace, další dvě minuty dostává domácí Šiller za krosček a hosté mají padesát vteřin přesilové hry pět na tři.

10:50
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Hasman – 2 min., podrážení).

08:43
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Lukačka – 2 min., podrážení).

02:33
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Lokajíček – 2 min., krosček).

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 11. Kolda (Houdek) – 56. Frimel (Krupa, Jenáček.), 57. Jindra (Klímek, Jenáček.)

HC Škoda Plzeň: K. Kolář (Pilc) – Houdek, Kovařík, Lokajíček (A), Kremláček, Šiller, Malák – Roubal, F. Kolář, Balín, Kolda (C), Slanina, Matiášek, Adamec, Malát, Procházka, Eret, Hasman, Princl (A)
    VHK ROBE Vsetín: Sachr (Málek) – Kunst, Ondračka (A), Zeman, Š. Jenáček (A), Pernický, Kožený, J. Jenáček – Jindra, Klímek (C), Zetocha, Pospíšil, Lukačka, Krupa, Adámek, Vašenka, Petriska, Frimel, Zemánek

Rozhodčí: Patrik Vokřál – Vít Komárek, Jakub Frodl