NY Islanders – Boston 0:5 (kon.) | Carolina – Pittsburgh 3:2 (1:0 po s.n.) | NY Rangers – Detroit 2:3 (kon.)
Philadelphia – Montreal 1:3 (kon.) | New Jersey – Washington 1:4 (kon.) | Nashville – Toronto 3:0 (kon.)
Minnesota – Colorado 1:3 (kon.) | St. Louis – Edmonton 7:2 (kon.) | Dallas – Florida 4:2 (kon.)
Calgary – Columbus 4:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Montreal Canadiens
Středa 20.03.2019, 00:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Z mé strany je to pro dnešek vše. Těším se na Vás zase příště u některého z online přenosů z NHL. Na počtenou! (02:46:43)

Československá stopa:

Radko Gudas (PHI), 0+0, +/-: -1, 4 střely, 5 hitů, čas na ledě: 19:26, ČR
    Jakub Voráček (PHI), 0+0, +/-: -1, 2 střely, 0 hitů, čas na ledě: 20:54, ČR
    Tomáš Tatar (MTL), 0+1, +/-: +1, 3 střely, 0 hitů, čas na ledě: 15:42, SR.

Hity: 24-32.

Utkání nám skončilo! Montreal zvítězil na ledě Philadelphie 3:1 a přiblížil se postupovým příčkám do play off. Hosté stáhli náskok na Columbus na jediný bod, avšak Blue Jackets právě hrají na ledě Calgary a v první třetině tam platí skóre 1:1.

Úvodní branku tohoto zápasu vsítil Brendan Gallagher, který se dostal k volnému puku a střelou mezi betony překonal Harta. Vedení Canadiens navýšil ve druhé třetině kapitán Shea Weber. Philadelphia ve 49. minutě využila jedinou přesilovku tohoto zápasu, dokázal se prosadit Sean Couturier. Rozhodnutí přišlo v 59. minutě, kdy Max Domi zavezl puk do prázdné brány a navýšil skóre na konečných 1:3 z pohledu domácích.

59:28
    Philadelphia už na jakýkoliv tlak rezignovala a utkání se už jen dohrává.
    58:55 Max DOMI - 1:3

58:55
    Montreal právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! MAX DOMI si stačil dobruslit vyhození Shawa a následně uklidil kotouč do prázdné brány. Montreal si tak připíše veledůležité dva body. 1:3. Asistence: Andrew Shaw a Nate Thompson.

58:49
    Philadelphii se ale nedaří usadit se s pukem na holi v pásmu. Montreal zatím zvládá závěr dobře.

58:16
    Hart odjel z brány a domácí zkouší hru v šesti hráčích v poli.

57:38
    Couturier posunul puk do útočného pásma, kde stál důsledný Mete. Hosté se dokázali ubránit a rychle míří na střídačku.

57:12
    Hosté sice dlouho operovali v útočném pásmu, ale nakonec se provinili zakázaným uvolněním.

56:42
    Po delší době je hra přerušena, jelikož kotouč opustil hrací plochu. Pokračovat budeme za pár chvil. Nyní následuje komerční přestávka a poté budeme sledovat rozuzlení tohoto důležitého duelu.

55:54
    Price zastavil kotouč za svou bránou a založil rychlou protiakci, ve které Domi vyprášil Hartovi betony.

55:17
    Gallagher posunul puk do útočného pásma. Hosté stihli vystřídat.

54:31
    Gudas čistým hitem sestřelil soupeře a vysloužil si potlesk z tribun.

53:48
    Montreal udržel puk na svých hokejkách a rozhodně nikam nespěchá. Philadelphia je v posledních minutách poměrně aktivní, takže čas na puku pro hosty se jim nehodí.

53:06
    Voráček byl v útočném pásmu aktivní. Přihrát přesně ve finální fázi ale nedokázal.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 49. Couturier (J. van Riemsdyk, Giroux) – 19. Gallagher (Tatar, Folin), 25. S. Weber (Domi, A. Shaw), 59. Domi (A. Shaw, N. Thompson)

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Sanheim, Provorov, MacDonald (A), Gostisbehere, Gudas, Hägg – Voráček, Couturier (A), Lindblom – Giroux (C), Patrick, J. van Riemsdyk – Konecny, Laughton, M. Raffl – Hartman, Knight, Varone.
    Montreal Canadiens: Price (Niemi) – S. Weber (C), Mete, Petry, Kulak, Folin, Jo. Benn – Gallagher (A), Danault, Tatar – A. Shaw, Domi, Lehkonen – Armia, Kotkaniemi, Drouin – Weal, N. Thompson, Byron (A).

Rozhodčí: McCauley, Luxmore – Murphy, Cherret

Diváci: 19 045