Kazachstán – Skotsko 3:0 (kon.) | Kypr – San Marino 5:0 (kon.) | Nizozemsko – Bělorusko 4:0 (kon.)
Sev. Irsko – Estonsko 2:0 (kon.) | Chorvatsko – Ázerbájdžán 2:1 (kon.) | Slovensko – Maďarsko 2:0 (kon.)
Rakousko – Polsko 0:1 (kon.) | S. Makedonie – Lotyšsko 3:1 (kon.) | Izrael – Slovinsko 1:1 (kon.)
Belgie – Rusko 3:1 (kon.)
Chorvatsko
2:1 (1:1)
Ázerbájdžán
Čtvrtek 21.03.2019, 20:45 • Stadion Maksimir, Záhřeb • Kvalifikace ME • Skupina E
    Chorvatsko dnes vyhrálo těsně 2:1.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:39:57)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:13.

Je konec! Chorvatsko splnilo povinnost, když v domácím prostředí porazilo Ázerbájdžán 2:1, ovšem natrápilo se velice hodně a za tři body může být hodně hodně rádo.
    Do utkání vstoupil Ázerbájdžán velice dobře a už ve 13. minutě si vytvořil velkou šanci, ale ta gólem ještě nekončila. Ve 20. minutě se ale opřel do střely Ramil Šejdajev, který už propálil Kaliniće a poslal hosty do vedení. Následně přišly velké tlaky Chorvatska a blízko branky byl ve 36. minutě Kramarić, ale jeho pokus vykopl hráč soupeře. Nakonec se ale Chorvati přece jenom dočkali srovnávací branky, když se ve 44. minutě po rohovém kopu prosadil Borna Barišić.
    V 56. minutě domácí získali volný kop, o který se postaral Modrič a jeho centr letěl na zadní tyč, kde ho nakonec vyrazil na horní tyč Agajev. Tlak Chorvatska byl čím dál větší a nakonec se v 79. minutě přece jenom dočkalo. K míči se totiž dostal uvnitř vápna Andrej Kramarić, který vypálil parádně k pravé tyči. Ke konci utkání si Ázerbájdžán vytvořil menší tlak, ale na bránu už nevystřelil.

90+3

90+3
    Velice dobrý centr Mahmudova nadělal uvnitř vápna velkou neplechu, ale zakončení Rahimova posléze letělo nad bránu Chorvatska.

90+2
    Maxim Medveděv vybojoval pro hosty rohový kop z pravé strany.

90+2
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Milan Badelj.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Nákop hostů skončil opět jen u obrany Chorvatska, které se sice vydalo dopředu, ale nic vážnějšího z toho nebylo.

89
    Ázerbájdžán tlačí na soupeře a Borna Barišić musel odkopnout míč pouze do zámezí.

88
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Gara Garajev, přichází Rufat Dadašov.
    88. Parádní signál Chorvatů branku nepřinesl.

88
    Skvělý signál Chorvatska nekončí gólem! Místo centru přišla parádní přihrávka na Perišiće, který z první hledal Kramariće, ale jeho přihrávka skončila v zámezí.

87
    Garajev se dopustil zbytečného faulu a Chorvatsko tak získalo další standardní situaci, o kterou se postará Modrič.

86
    Luka Modrić to udělal naprosto famózně, když vypomohl obraně a posléze založil útok centrem na levou stranu, kde se k míči dostal Ivan Perišić, jehož pokus byl zblokován a nakonec to bude jen odkop od hostující svatyně.