Znojmo – Královské Vinohrady 6:4 (kon.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
6:4 (1:0, 3:2, 2:2) Stav série: 3:3
TJ Sokol Královské Vinohrady
Čtvrtek 21.03.2019, 20:00 • SH TJ Znojmo • Play-down Livesport Superligy florbalu • 1. kolo

Nejlepší hráči utkání
    Jan Chrást za domácí celek a Jakub Záň za hostující celek. (22:09:18)

V sobotu se tedy rozhodne, kdo z této dvojice si zachrání příslušnost v Superlize i pro nadcházející ročník.

Znojmo nakonec dokázalo zvítězit a vynutilo si závěrečný sedmý zápas v této napínavé sérii. Ten se odehraje v sobotu. Dnes jsem viděli pěknou hru od obou stran. Hlavně druhá třetina, která nám nabídla hodně zajímavý její začátek a ještě zajímavější její závěr.

Střely ve třetí třetině: 5:13!
    Střely celkem v zápase: 17:26!

59:36
    Vinohrady v závěrečném tlaku, ale čas se jim rychle krátí.

59:29
    Hráč Znojma od své branky zkoušel obloučkem trefit prázdnou branku, ale hráč Vinohrad stačil doběhnout míček.
    58:24 Jan LINHART - 6:4

58:24
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Autorem branky je JAN LINHART, který z levé strany překonává Chrásta a snižuje na rozdíl dvou branek. Asistence: Martin Skřivánek.

58:05
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Petr Čihal – 2 min., Sekání).

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny a nejspíše i dnešního zápasu. Sice už jsme dnes viděli tři branky během šesti sekund...avšak těžko předpokládat, že by se podobná situace mohla opakovat.

57:05
    Hosté střílí z velké dálky a to se daří obraně Znojma bez problémů řešit. Buď střelu blokují nebo se jejich soupeř trefuje mimo tři tyče.

56:38
    Hosté se stále snaží o překonání obrany soupeře. Avšak jde to hodně těžko, neboť všech pět hráčů Znojma srdnatě brání své brankoviště.

54:54
    Vinohrady sice hrají v šesti, ale spíše si přihrávají a nesledujeme nějaké vážnější ohrožení branky Znojma. Znojmo se zatím moc nepokouší trefovat prázdnou branku.

53:59
    Vyhození míčku, který však nemíří do prázdné branky, ale do levého rohu palubovky.

53:30
    Hosté hrají vabank a hrají v šesti hráčích v poli, to znamená bez svého brankáře v brance.

53:25
    Tak nejspíše se ještě pokusí a berou si oddychový čas!

53:08
    Míček je nyní na čepelích Vinohrad, které se již nejspíše nebudou hnát do možnosti ještě se zápasem něco udělat a možná už budou šetřit síly na sobotní poslední utkání. Uvidíme...

52:25
    Znojmo s největší pravděpodobností míří za vítězství a k rozhodujícímu sedmému utkání této série.

Adam Dořák

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 15. Pánek, 40. Kucharič (Žižka), 40. Šindelář (Pánek), 40. Šindelář (TS), 42. Šindelář, 52. Šindelář (Salava) – 23. Harnesk (Hanák), 24. D. Záň (Skřivánek), 49. Gregor (TS), 59. Linhart (Skřivánek)

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Chrást (Hándl) – Horák, Krejčíř, Procházka, Kladivo, Pánek, Žižka, Daberger – Salava, Palát, Čihal – Procházka II, Sláma, Novák – Ďuriška, Juříček, Liška – Šindelář, Kucharič.
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Mazák (Weissgarber) – Jelínek, Vnuk, D. Záň, O. Stuchlík, Máca – Kachnič, Linhart, Hartman – Gregor, Skřivánek, Hájek – Z. Stuchlík, Rossi, Svoboda – Entlicher, Harnesk, Hanák – J. Záň.

Rozhodčí: Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík