Michalovce – Žilina 2:0 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
MsHK Žilina
Čtvrtek 21.03.2019, 17:30 • Zimní stadion Michalovce • Tipos Extraliga (SR) • 6. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:27:06)

Je konec. Michalovce v dnešním zápase vyhrály nad Žilinou 2:0 a srovnaly stav série na 3:3. Ve 34. minutě otevřel brankový účet Mašlonka. Ve 49. minutě poslal domácí do dvoubrankového vedení Dvurečenský. Konec zápasu si už Michalovce pohlídaly a poslední sedmý zápas tak bude velmi dramatický.

59:49
    Nyní se ještě domácí dopustili ofsajdu, ale o vítězi je už rozhodnuto.

59:38
    Ovšem momentálně je u kotouče opět Dukla a tato série tak jde do sedmého posledního zápasu.

59:12
    Až nyní se k puku dostala Žilina.

58:46
    Michalovce parádně drží kotouč v útočném pásmu a zdá se, že je rozhodnuto.

58:28
    Posléze přišla střela domácích, kterou Fučík vyrazil do ochranné sítě.

58:14
    Žilina hraje stále s brankářem v poli a u puku je Dukla.

57:40
    Mašlonka se ocitl v obrovské šanci, ale ani nadvakrát nedostal kotouč za záda žilinského brankáře!

56:44
    Domácí se opět vysvobodili ze svého pásma a dá se očekávat odvolání hostujícího brankáře.

55:33
    A další zákrok domácího gólmana, který drží svoje mužstvo.

54:57
    Posléze si Trenčan připsal další úspěšný zákrok a jestli Michalovce přežijí toto oslabení, tak budou velice blízko výhře.

54:29
    Tvrdá rána od modré skončila na zákroku domácího brankáře a následná dorážka byla rovněž sražená mimo domácí svatyni.

54:01
    Vyloučení v týmu HK Dukla Ingema Michalovce (Valečko – 2 min., vysoká hůl).

53:25
    A nyní se zaskvěl parádním zákrokem na druhé straně Trenčan, který vymrštil svůj beton proti zakončení u levé tyče!

53:12
    Nyní už to vypadalo, že Michalovce vstřelí rozhodující branku, ale Fučík předvádí excelentní zákrok!

51:56
    Domácí se soustředí především na defenzívu a nepouštějí soupeře ke kotouči.

50:48
    Žilina se stále snaží o vstřelení kontaktní branky, ale v dnešním zápase je domácí mužstvo lepším týmem.