Česko – Island 1:1 (kon.) | Slovensko – Řecko 4:3 (kon.)
1:1 (0:0)
Island
Pátek 22.03.2019, 12:00 • Španělsko • Reprezentace U21

Já se s Vámi pro dnešek loučím a přeji hezký začátek víkendu! (14:10:29)

První poločas nabídl poněkud nudnou podívanou bez šancí. Zato druhá půle už byla o něčem jiném, oba týmy vstřelili po jedné brance a vyššímu skóre zabránili především brankáři na obou stranách.
    Za hosty otevřel jemnou tečí skóre v 66´ Gudjohnsen, za náš tým srovnal po pěti minutách na hřišti Ondřej Šašinka.

U21 za sebou tedy má první přátelský zápas na soustředění ve Španělsku. Proti Islandu sice měla po většinu duelu více ze hry, ale více než na remízu 1:1 to nestačilo.

90
    Poslední šanci zápasu měl náš tým, centr z pravé strany ale chytá Gunnarsson.
    86. Grajciar mířil vedle islandské branky

86
    Naši hráči zahrávali nebezpečný přímý kop z levé strany hřiště, Sadílkův centr ale trefil vedle Žitný.
    85. Žitný mířil jen přímo do brankáře

85
    Vaníček utekl soupeřům po pravé straně a poslal do vápna dobrý centr, nabíhající Žitný mířil pouze do středu branky.

84
    Další nepříjemný centr hráčů v bílém do vápna, obránci ale byli pozorní a míč odvrátili.

81
    Hra po dvou vstřelnených brankách nabrala úroveň a Island získává další rohový kop. Ten je však přetažen až do autu na druhé straně hřiště.

80
    Šašinka se už dostával za obránce soupeře, ten si jej ale přidržel a dostal se před něj, poté náš útočník fauluje.

79
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Janošek, přichází Krejčí.

73
    Island mohl okamžitě opět skórovat, ale Jedlička dobrou střelu dokázal vyrazit.
    72. Ondřej ŠAŠINKA - 1:1

72
    Česko právě vstřelilo branku!
    Po rohovém kopu našeho týmu zůstal na jedenátce osamocen ONDŘEJ ŠAŠINKA a srovnává skóre duelu.