Petřkovice – Uničov 1:0 (kon.) | Rýmařov – Vrchovina 2:3 (kon.) | Líšeň – Vyškov 1:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | Hodonín – Zlínsko 2:1 (kon.) | Uh. Brod – Kroměříž 1:1 (kon.)
Hulín – Hlučín 3:2 (kon.) | Val. Meziříčí – D. Benešov 0:3 (kon.)
FK Hodonín
2:1 (1:0)
FC Zlínsko
Sobota 23.03.2019, 15:00 • Stadion U Červených Domků - J. Suka 41 (Hodonín) • Moravskoslezská fotbalová liga • 17. kolo

To je tedy ode pro dnešek vše, děkuji za pozornost a zase někdy příště na počtenou.
    Kryštof Škodák

Dnešní utkání je u konce! Po ubojované poslední pětiminutovce utkání domácí podle mého zaslouženě vítězí, ale hlavně na konci to bylo hodně těžké. Ve druhém poločase se každý tým prosadil jednou. V 57. minutě navýšil náskok na 2:0 Kryštof Pospíšil a v 85. snížil na 2:1 Matěj Fiala.

90+2

90+2
    Na hřišti se to nyní trochu přiostřuje, hostům dochází čas, tak při každé chvíli, kdy se nehraje jsou nervózní.

90+1
    Massamba byl vyslán dopředu a obehrál soupeře, poté vystřelil a získal rohový kop pro svůj tým.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty!
    Žlutou kartu dostává Mario Telnar (FC Viktoria Otrokovice)

89
    Hosté stále bojují a posílají před branku jeden balón za druhým, po několikáté je ale zastavil útočný faul.

88
    Protiútok domácích špatně vyřešil Massamba a hosté ještě mohou do útoku.

87
    Útočný faul Otrokovic zabránil dalšímu pokračování soubojů před domácí brankou.
    85. FIALA - 2:1

85
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    A Otrokovice ještě přece jen trochu oživují své šance na body! Po nenápadném centru ze strany se hlavou i za pomoci tyče prosadil hostující MATĚJ FIALA – 2:1.

84
    Dnešní utkání sleduje 282 platících diváků.

82
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Fojtík, přichází Opina.

81
    Domácí hráč Kryštof Pospíšil (FK Hodonín) dostal žlutou kartu, pravděpodobně za faul kousek před vlastním vápnem.

80
    Pro míč po zblokované střele si doběhl Petráš a zamezil tak další střele.

79
    Otrokovice se začínají více a více vysunovat dopředu, na vyrovnání mají již jen asi 10 minut.