Petřkovice – Uničov 1:0 (kon.) | Rýmařov – Vrchovina 2:3 (kon.) | Líšeň – Vyškov 1:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | Hodonín – Zlínsko 2:1 (kon.) | Uh. Brod – Kroměříž 1:1 (kon.)
Hulín – Hlučín 3:2 (kon.) | Val. Meziříčí – D. Benešov 0:3 (kon.)
ČSK Uherský Brod
1:1 (0:1)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 23.03.2019, 15:00 • Stadion na Lapači - UMT • Moravskoslezská fotbalová liga • 17. kolo

Uherský Brod se dokázal ve druhém poločase jednou prosadit a vyrovnat stav utkání! Domácí tedy dokázali bodovat i ve druhém jarním utkání! Druhý poločas nám přinesl větší boj uprostřed hřiště a taky více faulů, zejména ke konci utkání se trochu vyostřily emoce.
    S konstatováním, že Uherský Brod si v důležité záchraně, připisuje další bod do tabulky, se s Vámi loučím. (16:53:20)

90+1

90+1
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Hruboš, přichází Malenovský.

90+1
    Dlouhý centr od poloviny hrací plochy si bere do své náruče Dostál.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu.

89
    Žlutou kartu dostává Matoušek (SK HS Kroměříž).

89
    Žlutou kartu dostává Hruboš (ČSK Uherský Brod).

88
    Poslední dvě minuty do konce základní hrací doby a Uherský Brod drží cennou remízu s favoritem zápasu.

86
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Okleštěk, přichází Marchuk.
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Mančík, přichází Dolina.

85
    Žlutou kartu dostává Šmerda (SK HS Kroměříž).

85
    Dlouhý míč, na který si nabíhal Chwaszcz, ale těsně před ním dokázal míč chytit do svých rukavic brankář Jícha.

84
    Silný vystřelil z hranice šestnáctky a jeho pokus končí nad brankou!

84
    Hosté se snaží o vrácení vedení na svou stranu. Motal dobře přihrával do pokutového území. Nakonec zakončení, které eliminuje Dostál jistým zákrokem.

82
    Nepovedený centr z pravé strany a míč končí hodně vysoko nad brankou Kroměříže.

81
    Čerstvá síla na hřišti, Moravec, nedokázal na pravé straně udržet míč a proti dvěma obráncům neměl šanci na úspěch.

80
    Kúdela nyní zůstal po souboji ležet na trávníku a je ošetřován.

78
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Masař, přichází Moravec.

78
    Tvrdá rána, kterou Jícha jen vyrazil a k dorážce se dostal Chwaszcz, který dokázal dostat míč do branky, ale již byl signalizovaný ofsajd a branka neplatí!
    78. Tomáš ŤOK - 1:1