Petřkovice – Uničov 1:0 (kon.) | Rýmařov – Vrchovina 2:3 (kon.) | Líšeň – Vyškov 1:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | Hodonín – Zlínsko 2:1 (kon.) | Uh. Brod – Kroměříž 1:1 (kon.)
Hulín – Hlučín 3:2 (kon.) | Val. Meziříčí – D. Benešov 0:3 (kon.)
TJ Valašské Meziříčí
0:3 (0:0)
FC Dolní Benešov
Sobota 23.03.2019, 15:00 • Stadion Valašské Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 17. kolo

Děkuji Vám za pozornost, u dalšího onlajnu nashledanou! (17:02:24)

První půle tohoto zápasu gól nepřinesla, zato v té druhé jsme byli svědky hned tří branek! Nejprve se prosadil Býma. O 10 minut později dostal za záda domácího brankáře míč Haas, který rozvášnil své fanoušky. Úplnou pojistku vstřelil v 68. minutě Labuda, jenž upravil dnešní skóre na 0:3!

Dolní Benešov si dalšími body upevnil místo ve středu tabulky. Domácí Valašské Meziříčí stále zůstává na poslední příčce se čtyřmi body bez jediné výhry.

Tak a je tu konec! Hosté byli s výsledkem spokojeni a do útoku se s míčem již nehrnuli.

90+1

Rozhodčí nastavuje 1 minutu nad rámec hrací doby.

90
    Dolní Benešov se již nikam nežene. Míč drží na své půli.

90
    Běží poslední minuta základní části, uvidíme ještě nějaký gól?

89
    Vypadá to, že domácí chtějí uspokojit své fanoušky alespoň jedním gólem.

88
    Další střela Valachů, tentokrát ne tak přesná. Míč se bude rozehrávat od brány Benešova.

87
    Útočník domácích vyslal na nic nedělajícího Grosse hezkou střelu, za jeho záda se však nedostala!

86
    Domácí jsou se skórem dnešního utkání zdá se srovnaní.

85
    Dolní Benešov v ofsajdu. Volný kop pro kádr domácích.

84
    Na druhé straně vidíme útočný faul, u míče jsou zpět hráči Meziříčí.

83
    Třígólová ztráta domácí jistě pomalu dožírá, Valaši znovu faulují.

82
    K přímému ohrožení brány Grosse nakonec nedošlo, střela byla zblokovaná defenzívou!

81
    První žlutá karta! Zasloužil se o ní nedovoleným zákrokem Kocian. Standartní situace pro domácí klub!

80
    Domácí drží míč na polovině Benešova.

79
    Nadějnou střelu na bránu vyslal Blahuta, skóre však zůstává stále stejné!

78
    Snaha hráčů Meziříčí dostat se přes soupeřovu obranu vyšla vniveč. U míče hostí, fauloval domácí útočník.