Washington – Minnesota 1:2 (kon.) | Anaheim – San Jose 4:3 (po pr.) | New Jersey – Arizona 2:1 (2:1 po s.n.)
Philadelphia – NY Islanders 2:4 (kon.) | Colorado – Chicago 4:2 (kon.) | Edmonton – Ottawa 3:4 (po pr.)
HC Kometa Brno
3:2 (2:2, 0:0, 1:0) Stav série: 4:0
Mountfield HK
Sobota 23.03.2019, 19:00 • DRFG arena • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

52:49
    Přesilovka pro domácí hokejisty. Daniel Rákos míří na trestnou lavici za sekání.

35:03
    S důrazem před bránou to přehnal Bičevskis, který odchází na trestnou lavici za krosček. Přesilovka pro domácí.

32:57
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Alexandre Mallet je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

30:13
    Oba hráči inkasují dvě minuty za hrubost, hraje se ve čtyřech na obou stranách.

16:35
    Dvě minuty za podrážení inkasuje Bedřich Köhler, Kometa se bude muset bránit první přesilové hře soupeře v dnešním utkání.

10:59
    To se ale může změnit. Maris Bičevskis fauloval v útočném pásmu a Kometa si zahraje přesilovou hru.

Matěj Laža

Branky a nahrávky: 1. Zaťovič (P. Holík, O. Němec), 18. Zaťovič, 55. Zaťovič (P. Holík, O. Němec) – 16. Vincour (R. Pavlík), 19. Nedomlel (Miškář, Bičevskis)

HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Baranka, O. Němec (A), Gulaši, Štencel, Bartejs, Z. Michálek, Malec – Zaťovič (A), P. Holík, Mueller – Orsava, Hruška, Mallet – Dočekal, L. Čermák (C), Vondráček – P. Kratochvíl, Kusko, Köhler.
    Mountfield HK: J. Pavelka (Maxwell) – Linhart (A), Zámorský, Cibulskis, Nedomlel, Graňák (C), F. Pavlík, Štindl – M. Chalupa, Rákos (A), Smoleňák – R. Pavlík, Cingel, Vincour – Miškář, Bičevskis, Paulovič – Nedvídek, Kukumberg, Vopelka.

Rozhodčí: Hradil, Hribik – Jindra, Zíka.

Diváci: 7700 (vyprodáno)