Izrael – Polsko 1:0 (kon.) | Česko – Dánsko 3:1 (kon.)
Česko
3:1 (1:0)
Dánsko
Sobota 23.03.2019, 17:30 • Loughborough University Stadium, Loughborough • Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:26:52)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:12.

Je konec. Český tým zvládl důležitý zápas s Dánskem a odnáší si velmi důležité tři body. Druhý poločas začal ihned brankou do sítě Dánska, o tu se postaral Šulc. O 10 minut později přišlo snížení, ale pět minut před koncem urval vítězství pro Česko, svým druhým gólem Šulc. Pavel Šulc byl zvolen jako hráč utkání.

90+5

90+3
    Češi už drží míč na kopačkách a nikam se neženou, pouhé dvě minuty je dělí od důležitých tří bodů do tabulky.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut.

88
    Češi to ještě zkoušeli. Šulc se snažil dát Hattrick, ale zastavil ho pomezní sudí s praporkem vzhůru.

87
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Hezoučký, přichází Míka.
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Ostrák, přichází Honig.

85
    Česko právě vstřelilo branku!
    Česko vede už 3:1 a myslím si že je rozhodnuto. PAVEL ŠULC se dnes trefuje podruhé a je definitivně hráč zápasu.

84
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Solil, přichází Slaměna.

82
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Nartey, přichází Hogh.
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Kaufmann, přichází Kaastrup.

81
    Po špatném rohu domácích se bude zahrávat i na druhé straně.

77
    Češi si vybojovali rohový kop.

76
    Hezoučký hledal vepředu Zlatohlávka, svým centrem ho našel, ale byl pískán ofsajd.

74
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Gudmann, přichází Bidstrup.

73
    Aktivita obou celků je znovu velká. Hezoučký by si měl dát pozor, páč už žlutou kartu dostal, nyní také fauluje, rozhodčí je ale klidný.

72
    Hra se přemisťuje ze strany na stranu. Nyní to byli opět Češi kdo se skoro radoval z gólu. Šulc byl ve vyloženě tutové šanci, trefil však pouze břevno.

70
    Češi se na polovině Dánska dlouho neohřáli, nyní museli bránit rychlý protiútok hostů. Proti technické střele Damsgaarda musel zasahovat až brankář Kovář.

69
    Po delší době bránění se Český tým dostal dopředu a málem z toho něco bylo. Hráči si dlouho přihrávali na hraně vápna a poté se do toho vložil Šulc, jeho tvrdá rána však branku pouze míjela.