Wales – Slovensko 1:0 (kon.) | Kazachstán – Rusko 0:4 (kon.) | Maďarsko – Chorvatsko 2:1 (kon.)
Izrael – Rakousko 4:2 (kon.) | San Marino – Skotsko 0:2 (kon.) | Nizozemsko – Německo 2:3 (kon.)
Sev. Irsko – Bělorusko 2:1 (kon.) | Polsko – Lotyšsko 2:0 (kon.) | Slovinsko – S. Makedonie 1:1 (kon.)
Kypr – Belgie 0:2 (kon.)
Wales
1:0 (1:0)
Slovensko
Neděle 24.03.2019, 15:00 • Cardiff City Stadium • Kvalifikace ME • Skupina E

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (16:54:34)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 7:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 10:20.

Je konec! Wales zvládl vstup do kvalifikace a poráží Slovesko těsně 1:0! Favorit se dostal do vedení už v 5. minutě, kdy se po Pekaríkově chybě prosadil Daniel James! Další obrovskou šanci měl po dvaceti minutách Brooks, ale rozvlnil jen boční síť. Chvíli před přestávkou pak stejný hráč zkoušel technický obstřel a jen těsně minul branku. Po změně stran už byli mnohem aktivnější Slováci. V obrovské šanci se zjevil Rusnák, ale nechal vyniknout domácího brankáře. Wayne Hennessey ještě čaroval deset minut před koncem, kdy fantasticky zneškodnil nebezpečnou Ďurišovu hlavičku.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Juraj Kucka (Slovensko).

90+5
    Šafranko vrátil míč Hamšíkovi, který ještě odcentroval do pokutového území, jenže před Ďurišem si pro míč došel pozorný Wayne Hennessey.

90+4
    Stoch se tentokrát zjevil v roli centrujícího hráče. Jeho pobídka mířila do míst, kam sprintoval Rusnák, jenže ten na dlouhý centr nemohl dosáhnout.

90+3
    Miroslav Stoch se dostal k odraženému míči v blízkosti pokutového území, jenže neustál souboj s obráncem a poroučel se k zemi. Faul se však nepíská a Stoch za protesty vidí žlutou kartu.

90+2
    Joe Allen obral na vlastní polovině o míč Marka Hamšíka. Domácí fotbalisté stále drží své těsné vedení a blíží se k zisku prvních třech bodů.

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Peter Pekarík, přichází Pavol Šafranko.

90
    Kucka se snažil přenést hru na levou stranu, kam sprintoval Hamšík, jenže poslal hodně nepřesnou přihrávku. Wales bude vhazovat.

89
    James Lawrence si dal na vlastní polovině pozor na nákop na pravou stranu hrací plochy. Slováci sice získali odražený míč, ale vybojovali jen vhazování.

88
    Wales zahrával přímý kop na polovině Slovenska. Prudký centr mířící na přední tyč dokázal bez větších problémů odvrátil Hancko.

87
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Harry Wilson, přichází Will Vaulks.

87
    Také Marek Hamšík se při návratu na vlastní polovinu zapsal na listinu hříšníků.

86
    Marek Hamšík vyslal další krásný pas na hranici pokutového území, jenže Kucka si v hlavičkovém souboji nevěděl rady.