Plzeň – Lovosice 33:22 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
33:22 (16:13) Stav série: 2:0
HK FCC Město Lovosice
Pondělí 25.03.2019, 20:15 • Sportovní hala Lokomotiva, Plzeň-Slovany • Chance Extraliga mužů • Čtvrtfinále

Ode mě je to pro dnešek z Plzně vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera. (21:42:16)

Plzeň tak vede ve čtvrtfinálové sérii 2:0! Hrát se nyní bude jednou, možná dvakrát v Lovosicích, první duel je na programu v sobotu.

Do zápasu dnes z neznámých důvodů nezasáhla ani na minutu hvězda Lovců Jiří Motl. Uvidíme, jestli bude připraven v sobotu na domácí utkání Severočechů.

Lovosice se držely do úvodu druhé půle, předvedly zlepšený výkon, který ale na výhru ani dnes zdaleka nestačil. Před nimi tak stojí ohromně těžký úkol.

Druhou polovinu zápasu zvládli lépe Západočeši. Vypracovali si brzy sérií pěti gólů až osmibrankový náskok, který kontrolovali až do konce a nepřipustili drama, závěr duelu se už proměnil spíše v exhibici. Prosazovali se především z pivota, kde úřadoval Jakub Šindelář a Jakub Šíra, předvedl se také Jan Chmelík.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň – HK FCC Město Lovosice 33:22 (16:13)
    Nejvíce branek: Šindelář 8, Chmelík 7, Ivančev 4 – Klimt 5, Kupa 4/1, Konárik 3. Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 0 – 2/1. Vyloučení: 4:4. Diváci: 520.

Konec zápasu. (33:22)
    60
    Václav Klimt ještě v poslední sekundě propálil Šmída z levé strany. (33:22)

60
    Konárikův pokus ze spojky kryje Šmíd, na druhé straně Chmelík sám proti Hrdličkovi tentokrát přestřelil. (33:21)
    59
    Tomáš Nejdl se prohnal po levé straně a přeloboval Hrdličku. (33:21)

59
    Klimt z levé spojky v pádu neuspěl. (32:21)
    58
    Další jednoduchý gól Západočechů střílí z úniku Jan Chmelík. (32:21)
    58
    Jakub Šindelář má dnes střeleckou formu a dává osmou branku z pivota! Našel ho Jan Stehlík. (31:21)

57
    Lovci v útoku znovu neuspěli, závěr utkání se jim nedaří. (30:21)
    57
    Plzeň se zmocnila balonu, Chmelík dostal dlouhou přihrávku do úniku a ranou o levou tyč dává třicátý gól Západočechů! (30:21)
    56
    Šafránek z levého křídla zakroutil míč kolem Hrdličky do sítě. (29:21)

56
    Na druhé straně se však prezentoval přesným zákrokem také Karel Šmíd. (28:21)

55
    Michal Tonar proskočil obranou Lovosic, ale dnes se mu střelecky nedaří a Hrdlička vytáhnul jeho ránu nad břevno. (28:21)