Arménie – Finsko 0:2 (kon.) | Irsko – Gruzie 1:0 (kon.) | Švýcarsko – Dánsko 3:3 (kon.)
Malta – Španělsko 0:2 (kon.) | Norsko – Švédsko 3:3 (kon.) | Rumunsko – Faerské ostrovy 4:1 (kon.)
Bosna – Řecko 2:2 (kon.) | Itálie – Lichtenštejnsko 6:0 (kon.)
Bosna a Hercegovina
2:2 (2:0)
Řecko
Úterý 26.03.2019, 20:45 • Stadion Bilino polje, Zenica • Kvalifikace ME • Skupina J

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:42:48)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 11:10.

Je konec. Dnešní zápas nakonec skončil remízou 2:2.
    Do utkání vlétli domácí velice aktivně a už v 10. minutě poslal Bosnu do vedení Višća. Domácí pokračovali ve velkém tlaku a o pět minut později se prosadil skvělou střelou Pjanić. Posléze se do hry dostalo Řecko, ale to si vypracovalo jen jednu šanci, která skončila nad brankou.
    Začátek druhé půle se pro Bosnu vyvíjel dobře, ale v 64. minutě přišla komplikace, když Řecko získalo penaltu, kterou proměnil Fortunis. O minutu později navíc uviděl červenou kartu domácí Pjanić. Posléze Řecko bylo ve velkém tlaku a v 85. minutě srovnal Kolovos. Posléze už branka nepadla a obě mužstva si rozdělila po bodu.

90+5

90+5
    Hostující útočník se ocitl v ofsajdu a to je pravděpodobně vše.

90+4
    Hosté zkazili přihrávku a Bosna tak získala autové vhazování na své polovině, se kterým nebude spěchat.

90+3
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Gojko Cimirot, přichází Rade Krunić.

90+2
    Řecko dál obklopuje šestnáctku soupeře, který je hodně zatažený a nakonec bude hodně rád za bod.

90+1
    Kolašinac uviděl žlutou kartu za řeči vůči rozhodčímu.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Amer Gojak.

89
    Hosté si vypracovali místo pro střelu uvnitř vápna, ale Tasos Donis minul bránu.

87
    Stále to je Řecko, které útočí a byla by senzace, kdyby dokázalo toto utkání otočit.

85
    Řecko právě vstřelilo branku!
    Je srovnáno na 2:2! Centr z pravé strany letěl do vápna přesně na hlavu DIMITRIOSE KOLOVOSA, který zakončil nekompromisně pod horní tyč.

84
    Následně se dostal ke střele Konstantinos Fortunis, ale jeho pokus skončil v moci domácího brankáře.