Japonsko – Bolívie 1:0 (kon.) | Jižní Korea – Kolumbie 2:1 (kon.) | Maroko – Argentina 0:1 (kon.)
Česko – Brazílie 1:3 (kon.)
Jižní Korea
2:1 (1:0)
Kolumbie A
Úterý 26.03.2019, 12:00Mezinárodní přípravné zápasy

Druhý poločas přinesl opět aktivnější hru Kolumbie, které se ihned na začátku druhého poločasu podařilo vyrovnat. Nicméně Korea si dokázala vráti zpět své vedení a opět to byla Kolumbie, která aktivně útočila a kombinovala. Avšak hodně málo stříleli na branku a když už se dostali do větší šance, tak proti vyrovnání byl brankář Cho. V nastaveném čase se Kolumbie přece jen radovala z vyrovnání, ale to netrvalo dlouho, neboť pro ofsajd nebyla branka uznána! Jižní Korea tedy vítězí i ve svém druhém přátelském utkání. (13:56:49)

90+4

90+3
    Hostům se podařilo dostat míč do branky, ale pomezní rozhodčí jasně signalizuje, že šlo o ofsajd a jejich radost je předčasná.

90+1
    Kolumbie u míče, ale daleko od branky Choa.

90
    Kolumbijci mají ještě čtyři minuty na případné vyrovnání. Přesně tolik nastavuje hlavní rozhodčí.

89
    Žlutou kartu dostává Falcao (Kolumbie).

87
    ...Arboleda bleskurychle chytá míč do svých rukavic a rychle rozehrává na své spoluhráče, kteří míří do útoku.

87
    Druhý rohový kop pro Koreu...

85
    Útočný faul a Cho bude rozehrávat. Nikam příliš nespěchá a domácí již budou šetřit čas, jak to jen bude možné.

84
    Kolumbie před brankou Koree a dlouhý centr, který je odvrácen mimo pokutové území. Kolumbie však pokračuje ve své kombinační souhře.

83
    Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Eui-Jo Hwang, přichází Kyung-Won Kwon.

82
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Uribe, přichází Chara.

80
    Posledních deset minut zápasu a uvidíme, jestli se hostům podaří podruhé srovnat krok se svým soupeřem. Aktivní směrem dopředu jsou, avšak v počtu střel na branku zatím pokulhávají.

78
    Kolumbie ještě svého soka ve statistikách převyšuje v jedné další činnosti. A to v počtu zahraných rohových kopů, kdy již devětkrát měla tuhle příležitost, zatímco soupeř pouze jednou.

77
    Aktuální držení míče je 44:56%, ač se zdá, že Kolumbie je na míči prakticky stále.

76
    Pěkná skrytá střela zpoza obránce a Cho musel opět skokem vyrážet míč. Po dlouhé době nějaké vzrušení před domácí brankou. Následovala ještě dorážka, která však už mířila hodně vysoko nad branku.

74
    Hráč Kolumbie se dostal po pravé straně do vápna, zasekl si míč, ale následně už nedokázal nic kloudného vymyslet.

72
    Nyní se domácímu celku daří držet míč na půlce hřiště a v poklidu kombinovat.

71
    Ze strany Kolumbie je to stále spíše držení míče a moc se před branku soupeře nedokáže dostat. Ten se poctivě brání již za svou polovinou.