MFK Dukla Banská Bystrica
2:1 (0:1)
FC Lokomotíva Košice
sk Úterý 26.03.2019, 15:00 • Štadión Štiavničky • MONACObet liga • 18. kolo

Banská Bystrica dvomi gólmi v rozpätí piatich minút triumfuje nad Košicami. Dôležité tri body pre Duklu, ktorá sa takto dostáva na deviatu priečku. Lokomotíva zostáva posledná, na záchranu stráca aktuálne už päť bodov. (16:59:17)

90+2
    Hostia ho premieňajú iba na zakončenie mimo bránu... Je po všetkom.

90+2
    Úplne na konci duelu získava Lokomotíva vôbec svoj prvý rohový kop.

90+1
    Žltú kartu dostáva Róbert Polievka (MFK Dukla Banská Bystrica).

90
    Nadstavujú sa dve minúty.

88
    Z nariadeného priameho kopu sa vykľula len strela mimo bránu, pred nami posledné sekundy.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 520 divákov.

86
    Žltú kartu dostáva Matej Starší (MFK Dukla Banská Bystrica).

86
    Nasleduje nebezpečná štandardka, zahrávať ju budú hostia. Predchádzal jej nedovolený zákrok domáceho futbalistu pred hranicou veľkého vápna.

85
    Hosťujúci futbalisti založili rýchly protiútok, ktorý však skončil už v strede ihriska po skvelom zákroku jedného z obrancov domáceho mužstva.

83
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Saša Savić, prichádza Patrik Vajda.

83
    Túto minútu sme videli niekoľko vhadzovaní v okolí deliacej čiary, pri lopte naďalej Dukla.

82
    Hrá sa ďaleko od Krejčího, ktorý môže akurát len usmerňovať svojich obrancov.

81
    Za posledných dvadsať minút pribudlo jedenásť faulov, zopár sa ich ešte pridá. Pred nami záverečná desaťminútovka.

79
    Hosťujúci obranca si poradil s krídelníkom domáceho celku a ustál osobný súboj pri postrannej čiare.

77
    Strela na hosťujúcu bránu! Brankár hostí sa musel realizovať a tento pokus chytá.