Washington – Carolina 4:1 (kon.) | Columbus – NY Islanders 4:0 (kon.) | Montreal – Florida 6:1 (kon.)
Ottawa – Buffalo 4:0 (kon.) | Edmonton – Los Angeles 8:4 (kon.) | Vancouver – Anaheim 4:5 (kon.)
Arizona – Chicago 1:0 (kon.)
Columbus Blue Jackets
4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
New York Islanders
Středa 27.03.2019, 00:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (02:40:28)

1. Sergej Bobrovskij (Columbus) 26 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Oliver Bjorkstrand (Columbus) 1+0
    3. Ryan Dzingel (Columbus) 1+0

A je tu konec zápasu. V poslední třetině jsme viděli 3 branky, když se za domácí prosadili Panarin, Bjorkstrand a v poslední minutě do prázdné branky Atkinson. Ve třetí třetině tak Jackets strhli vedení na svou stranu a připisují si důležité body v boji o play off.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 33, Hosté – 26.

59:50
    Utkání se pouze dohrává.
    59:36 Cam ATKINSON - 4:0

59:36
    Columbus právě vstřelil branku!
    A máme tu pojistku, když CAM ATKINSON trefuje odkrytou klec z poloviny hřiště.
    Asistence: Matt Duchene.

59:18
    Nick Leddy z jedničky od levé strany, ale Bobrovskij zasahuje ramenem.

59:05
    Matt Duchene dobře napadá rozehrávku a šetří čas.

58:36
    Blue Jackets vyhodili kotouč šikovně a není to ani icing.

57:59
    Anders Lee vyhrál rychlostní souboj s protihráčem a nedovolil mu zakončit do odkryté klece.

57:20
    Sergej Bobrovskij si našel kotouč v brankovišti a přerušil hru.

57:05
    Islanders to zkoušejí se 6ti hráči!

56:59
    Jordan Eberle se snažil kličkou obejít obránce,ale ten mu vystavil stopku v podobě dobře rostlého stromu.

56:05
    Sergej Bobrovskij měl zakrytý výhled,ale reflexivně zasáhl a udělal další krok k čistému kontu.

55:50
    Columbus se osvobozuje za cenu zakázaného uvolnění.

55:29
    Anthony Beauvillier schytal střelu od modré a jen těžce se zvedá zpět na nohy.

54:08
    Kotouč mají po delší době hosté, ale nedaří se jim dostat do třetiny soupeře.

53:40
    A mohlo být ještě veseleji, ale Nash byl na ledě už dlouho místo přečíslená 2 na 1 zvolil zpětnou nahrávku na beka.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 6. Dzingel (Werenski, Jenner), 43. Panarin (Atkinson, Duchene), 52. Bjorkstrand, 60. Atkinson (Duchene)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, D. Savard, Nutivaara, McQuaid, Kukan – Atkinson, Dubois, Panarin – J. Anderson, Duchene, Dzingel – Jenner, Wennberg, Bjorkstrand – Dubinsky, Riley Nash, N. Foligno.
    New York Islanders: Greiss (Lehner) – Leddy, Boychuk, Pulock, Pelech, D. Toews, Mayfield – Lee, Barzal, Eberle – Jo. Bailey, B. Nelson, Komarov – Beauvillier, Fritz, Kühnhackl – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck.

Rozhodčí: Luxmore, St. Laurent – Gawryletz, Nagy

Diváci: 17 928