USA – Chile 1:1 (kon.)
USA
1:1 (1:1)
Chile
Středa 27.03.2019, 01:05 • BBVA Compass Stadium (Houston, Texas) • Mezinárodní přípravné zápasy

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (02:59:02)

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:10.

Je konec. Utkání nakonec končí remízou 1:1 a branek jsme se dočkali pouze v prvních 9. minutách. Druhý poločas byl o dost méně aktivní než první. Domácí hráli bránící taktiku a na brejky, ty ale využít nedokázali. Hostům patřila druhá část utkání, ale marnost v zakončení rozhodla. Hráčem utkání byl zvolen střelec první branky Pulišič, i přesto že odehrál jen 35. minut.

90+3

90+3
    No málem kuriózní gól na závěr. Brankář Arias špatně vykopl a trefil stojícího Morrise, od něj se však balón odrazil do zámezí a je konec.

90+2
    Žlutou kartu dostává Vidal (Chile).

90+1
    Další centr hostů však ukončuje rozhodčí, Arturo Vidal se dopustil útočného faulu. Arturo Vidal poté neudržel své nervy a vydal se za rozhodčím, ten mu udělil žlutou kartu za nesportovní chování.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Přímý kop letěl velmi dobře a to na hlavičku čerstvého Rubia. Hlavička však nebyla dostatečně silná, aby prošla za Horvathovi záda.

89
    Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Aránguiz, přichází Martínez.

89
    Faul domácích na vlastní polovině, je tu ještě přímý kop pro hosty.

88
    Na dnešní utkání přišla velmi hojná návštěva, ovšem druhý poločas byl převážně nudný a velké akce jsme se zatím vůbec nedočkali.

87
    Dnešní utkání sleduje 18033 diváků.

86
    Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Castillo, přichází Rubio.

85
    Domácí fanoušci se ještě snaží svůj tým podpořit, uvidíme zda to nějak pomůže. Minulý týden proti Ekvádoru to přineslo branku.